Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Normális, ha egy pékségben a...

Normális, ha egy pékségben a földről szedik fel a termékeket?

Figyelt kérdés
Persze nem mindet, de amikor leborítják a tálcáról a kiflit, zsemlét, annak az ötöde a földre kerül, és simán felszedik.
2019. júl. 9. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Miért, szerinted az jobb lenne ha lent hagynák a földön és taposnának rajta?

ha valami leesik nálad a földre azt ott hagyod, nem veszed fel?

Célszerű a kérdést úgy kiírni, hogy ne csak hülyeséget lehessen rá válaszolni. Leesett, felveszik. Szerintem te arra lettél volna kíváncsi, hogy helyes-e ha utána eladják vagy visszateszik a többi áru közé, nem?

2019. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1.: Így van, köszönöm a javítást, de szerintem erre a többiek is rájöttek volna.

Szóval igen, simán visszateszik, azután eladják. A formákat nem takarítják ki, és lopnak az áruból. Az egyik középkorú férfi a szemem láttára tett el vagy 4 kenyeret.

Mondanom sem kell, hogy milyen etnikumú népek dolgoznak ott, úgyis rájön mindenki.

2019. júl. 9. 15:02
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Jártam már pékségben, magyar volt mind. Ők is a földről kaparták fel a lapjára leesett pizzát is.
2019. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, viszont ha pékséged lenne vagy ott dolgoznál, te is visszatennéd.
2019. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Engem nem az érdekel, hogy hol mit csinálnak, én mit csinálnék, hanem hogy szabályos-e, és ha nem, akkor tisztességes állampolgárként hol tudom bejelenteni őket?
2019. júl. 9. 15:14
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Bacilusos újra támad. Tegnap 3 ilyen troll kérdés tűnt el válasszal együtt 20 másodperc alatt. Remélem ez is megy a levesbe.
2019. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Csak akkor, ha betartják az 5 mp-es szabályt.

Viccet félretéve, nyilván nem a legszebb dolog, és szerintem is undi, de ahol csomagolatlan áruk vannak, nyilván benne van a pakliban, hogy ember hozzányúl, leesik stb. Ha te ettől írtózol, akkor ne járj pékségbe, és vegyél csomagoltat.

De, ha téged ez annyira zavar, akkor hívd rájuk az ÁNTSZ-t.

2019. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7.: És ki is fognak menni, vagy csak az időmet pazarlom?

Gondolom névtelen bejelentést is lehet tenni.


6.: Felhívnám a figyelmedet, hogy ez az oldal a kérdések megválaszolására való, a kérdéshez nem kapcsolódó véleményedre pedig senki sem kíváncsi, piros kéz!

2019. júl. 9. 16:03
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Hogyne.
2019. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Mi vagy te 80 éves nyugdíjas akinek nincs jobb dolga? A csomagolt terméket is a földről kaparják fel, kézzel fogdossák, összeizzadják stb. Szerinted hogy készítik a kenyeret?
2019. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!