Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Békás Megyeri McDonald’s...

A Békás Megyeri McDonald’s ban kapni “mcwrap’ ot? És ha igen mennyi ért?

Figyelt kérdés
Árlista nincs , és ahhoz hogy helyben érdeklődni tudjak afelől hogy a termék kaphato e a Békási Mekiben ,ahhoz kissé messze lakom. Úgyhogy a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :))
2019. júl. 12. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
békáson mióta van mekkencs? :-O
2019. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egyik wrepp sem túl okos, sajnos egyik sem ért majd meg. Főleg ilyen hejjlyesírással.
2019. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos infot! Azt hiszem hogy nem a helyesírásomról kérdeztem hogy kaphato e és ha igen mennyibe kerűl...
2019. júl. 13. 07:57
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Valóban nem, de ilyen hibák sajnos nagyon bántják az emberek szemét. Már persze az írni tudókét.
2019. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na , akkor mi benne a hiba?
2019. júl. 13. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Békásmegyer egy szó. Telefonálj oda, és megtudod a választ.
2019. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

“békáson mióta van mekkencs? :-O”

Jó 20 éve ott diákmunkáztam, szóval elég régóta :D

2019. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húha veletlen kulon irtam oke nagy szo es lehet a helyesirasom nem tul jo, de a kerdesemre valaszolni nemtudtal ...jaa es elmendtem es megkerdeztem es VOLT... jo dragan . Maskor se kerdezek semmit mert csak a negativat kapom , megint en vagyok a hulye es analfabeta . De tudod mit? Elmendtem , megvettem es kepzeld megettem . Ugyhogy megoldottam orulhetsz
2019. júl. 13. 16:49
 9/9 A kérdező kommentje:
07:49
2019. júl. 13. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!