Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is tapasztalta, hogy a...

Más is tapasztalta, hogy a bolti zacskós, konyhakész vegyes salátának borzasztó szaga van?

Figyelt kérdés
Szinte minden élelmiszerboltban vannak zacskóban árult, vegyes salátamixek, amiket gyakorlatilag csak felbont az ember és már fogyasztható. Régóta veszek ilyeneket, viszont manapság észrevettem, hogy förtelmes, romlott és poshadt szaguk van, holott pl. amit ma nyitottam ki, még holnapig jó a szavatossági idő szerint. Csak a zacskós tartás miatt van ilyen szaga és attól még fogyasztható vagy tényleg megromlik idő előtt?
2019. aug. 5. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő hűtés esetén simán megromlik előbb. A hűtési lánc valahol megszakad ilyenkor.
2019. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már rontottam el gyomromat ilyen terméktől. Eléggé rászoktam, mert gyorsan megvan a vacsorám így.
2019. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Sose eszem, megy a hasam tőle, meg sincsenek mosva...
2019. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

#3

De mosva vannak, ne beszélj butaságot, ha nem muszáj!

2019. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Meg vannak mosva 3-as, lehet különbül, mint ahogy te mosod otthon, így ez hülyeség.

De mi tart vissza, hogy te is megmosd őket egy tésztaszűrőben?

2019. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nem vettem, mert általában télen szoktam.

Így sem megcáfolni, sem megerősíteni nem tudom a kérdésed.

Viszont lehet, hogy a meleg így hat a műanyagzacsira, amiben van, vagy magára a zöldségre, ha nincs megfelelően hűtve.

2019. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a mosottat is megmosom 😊

Egyébként, ha már nem jó, az látszik is rajta, fonnyadt, nem szép.

Csomagolt ételeknek sokszor van fura szaguk felbontás után. Ha utána már nem érzed, akkor semmi baja.

2019. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
nálam különbül nem mossák, az tuti...
2019. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!