Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Minden szemét amit a boltokban...

Minden szemét amit a boltokban árulnak?

Figyelt kérdés

Az alapanyagok kivételével (liszt, száraz gabona, száraz tészta, száraz hüvelyesek, friss zöldségek, gyümölcsök stb.) úgy érzem a kicsit is feldolgozottak mind egészségtelenek.

Nem látok egy értelmes kenyeret, desszertet, semmit. Minden tele van adalékkal, rostszegény, zsírban dúskáló. Olyan jó lenne csak leemelni a polcról pár dolgot, de muszáj otthon elkészíteni mindent, mert nincs jó alternatíva... Vagy jó azért a bolti is?

Normális ezeket az ételeket enni?


2019. aug. 22. 20:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom hol laksz de rengeteg jo pekseg van.

Pl csak az auchanban kaphato pizzas csigat veszem mert finom es nem felfujt pufi a tesztaja.

Amit tudok magam keszitek, etelt sosem rendelunk. Havi 1x pizzat esetleg mekizunk de az is kb ,3-4 havonta.

Hamburgert, gyrost amit a csalad megkivan megcsinalom.

Chips es tarsaikat ritkan veszunk. Egyedul az udito fogyasztast nem tudom korlatozni

2019. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Akkor velem van a baj?

Az a pizzás csiga tuti nem éri el azt a rost és ásványianyag tartalmat amit én szeretnék :(

2019. aug. 22. 20:45
 3/42 A kérdező kommentje:
De pl. ha túrórudit kívántok, elkészíted?
2019. aug. 22. 20:46
 4/42 anonim ***** válasza:
40%
Azt hiszed a gyümölcsben, gabonaban, zöldségben nincs káros anyag? Ne légy naiv.
2019. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%
Ami ipari az biztosan mert adalėkokkal aromákkal gagyizásokkal spórolnak nameg előírás a vegyszerezés mert nem készíthetnėk . Azon gondolkozz el hogy a legtöbb szer nem létezett 50 70 éve a multik sem enyi cucc holmi sem de mégis léteztünk .
2019. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Nincs bennük hozzáadott zsír, cukor, van bennük elég rost, ez a lényeg.

Azt a pizzás csigát én is biztos szívesen enném, de sose vinnék be elég mikrotápanyagot akkor... Vagy ez tényleg ennyire nem számít?

2019. aug. 22. 21:00
 7/42 anonim ***** válasza:
50%
csak az tartja ezeket szemétnek, aki tudatlan a témában. Azt se tudja, mi az az adalékanyag, de már káros, rossz, fúj. Ahyett hlgy utánaolvasnának, normalis oldalon, nem háziasszonyok által szerkesztett idétlen oldalakon. Gondolnád, hogy egy szelet disznóhús is ezerszer károsabb, mint bármilyen adalekanyag? csak mert igy van
2019. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Miket? Az olajokat, hideogénezett olajokat???? A hozzáadott értelmetlen cukrot? A színezéket, felesleges tartósítót, ami ott figyel a combom hatulján?

Bár senki nem válaszolt igazán, rájöttem magamtól, hogy igen, számít minden szar.

2019. aug. 22. 21:21
 9/42 anonim ***** válasza:
84%
Aki egy pizzáscsigában a mikrotápanyagokat számolgatja az szimplán debil.
2019. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
75%
pontosan, idétlen fröcsögés. Tanulni nem szégyen, ha nem akadsz egyetemre menni, rengeteg forras3 van a neten, ne légy rest tanulni. De ilyen b.romságokat ne írj könyörgöm, hogy a hidrogénezett olaj meg színezek lötyög a s.ggeden. Kösz
2019. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!