Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért egyedül a gyümölcsök és...

Miért egyedül a gyümölcsök és zöldségek finomak úgy ahogy vannak, mindenféle fűszer, só, főzés nélkül?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Miért, mik nem?
2019. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk szerintem a zöldségek sem finomak só nélkül.
2019. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem pl a tej is, tojás is finom.

Ellenben a zöldségek nagy része magában, feldolgozatlanul nem.

A gyümölcsök pedig nyilván azért, mert többségében cukrosak, ami már alapból egy sokak számára kívánatos ízt ad neki.

2019. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Oszt az osztriga, az bakfitty?
2019. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Én a nyers csirkehúst is szeretem, fűszer nélkül is (csak persze nem merem igazán nyersen enni). A mézet nem szeretem, de sokaknak az is jó magában, ahogy minden édes dolog. A nyers tejet is szeretem (de persze azt is jobb felforralni).
2019. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Először a zöldségeket nem akartam beleírni, csak azért írtam bele, hogy be kössenek bele :D . De igazatok van, en is csak sóval szeretem a legtöbb zöldséget.


De pl a krumplit már meg is kell főzni, a rizst is, a búzát is, a húsokat is. Azután még fűszerezni is kell őket.


Szerintem a tej is fel van dolgozva, nem tudom ki szereti közvetlen azt, ami a tehénből kijön. A tojás meg nyersen szörnyű, tehát azt is meg kell sütni és utána sózni is.


Tudom, fura kérdés, csak felvetődött bennem.

2019. szept. 2. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak megszokás kérdése. Az ősembernek a tűz feltalálása előtt valószínűleg ízlett a nyers hús, tojás (főleg, ha elég éhes volt :)). Talán még ma is vannak olyan népcsoportok, akik nyersen is esznek húst, halat. A mi kultúránkban ez nem jellemző, így nincs erről tapasztalatunk. Ahogy a zöldségek jó részét is megsütjük, főzzük, ízesítjük, mert így szoktuk meg (illetve egyes zöldségeket nem lenne jó ötlet nyersen enni, pl. száraz hüvelyesek).
2019. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése
2019. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Az édes dolgokat (mint a gyümölcsök) azért szeretjük ösztönösen, mert nagyon jellemző a természetben, hogy a magas cukortartalmú növények ehetőek (persze vannak kivételek). Ezért azok az emberek maradtak életben, akik az édeset szerették. Ma ez már sajnos nem lenne evolúciós előny...
2019. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csomorkány ***** válasza:
100%

Nem azért írom, hogy megijedjetek tőle, mert összességében nagyon finom a libanoni konyha, de az egyik fogása kétségtelenül az apróra kockázott nyers hús. Na, azt nem háborgattam...


Tejet, ahogy kijön a tehénből minden további nélkül, igen finom.


A nyers tojással még nem próbálkoztam, de ha muszáj lenne, valszeg rá tudnék szokni (volt hadifogoly nagyapáról mesélték, hogy - bár visszailleszkedett a magyar társadalomba, feleség, gyerek, stb. - időnként elhajtotta a tyúkot a tojásokról, és föltörte a tojásokat. Az annyira ízlett neki odakint, hogy nem tudott róla teljesen lemondani.)

2019. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!