Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jól tettem, hogy kidobtam,...

Jól tettem, hogy kidobtam, vagy pazaroltam?

Figyelt kérdés
Volt otthon gyári fóliában 100 g füstölt lazac, még két napig jó a felirat szerint, de kibontottam, és nem a szokásos szaga volt. Nem volt büdös, csak olyan enyhén savanykás, és a szeletek nem váltak szét, hanem olyan masszává tapadtak össze. Már pár napja a hűtőmben volt, és azt írta a csomagolás, hogy 2-5 fok között kell tárolni, de ebben a melegben sokat nyitogattam, és néha felment 6-7 fokra a hőmérséklet. Inkább kidobtam, de sajnálom, mert azért drága. Sushit csináltam volna.

2019. szept. 3. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Jól tetted, én is kidobtam volna.
2019. szept. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon megnézem, hogy mit dobok ki, de ezt én is kidobtam volna.
2019. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Azt jól tetted, hogy nem etted meg, de kitehetted volna a madarak/kóbor macskák örömére. Nekik nem árt.
2019. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

A füstölt lazac sós, nem is kicsit.

2019. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A varjak egyszer megették a kertemből a (ez gusztustalan lesz, szólok előre!) tehát az éppen megevett, majd szinte azonnal visszahányt kutyakaját. Láttam, hogy öklendezik az eb, aztán bent randalírozni kezdtek a gyerekek, és mire egy jó óra múlva eszembe jutott, hogy azt még fel kell törölni a teraszról, addigra nem volt ott semmi. De még ott topogtak, hogy van-e még több. Gondoltam is, hogy ha ezt tudom, mennyi takarítást megspórolok, minden rosszullét után csak beengedem a varjakat (na ezt természetesen nem komolyan, de jó volt egy percig elröhögcsélni a gondolaton)
2019. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Jobb napom lett!
2019. szept. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!