Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » SPAR gyümölcssaláta összetétele?

SPAR gyümölcssaláta összetétele?

Figyelt kérdés

Spar-okban vannak ilyen kimérős gyümölcssaláta.

Van benne görögdinnye,sárgadinnye,szőlő és még egy nagyon keserű gyümölcs :)) Az mi?



2019. szept. 6. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül nehéz
2019. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pomelo vagy grapefruit az amire tippelnék. De ha lenne kép róla tényleg egyszerűbb lenne.
2019. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Amit most keserűnek éreztél, jegyezd meg, hogy nézett ki, és legközelebb told félre a többi közül, ha újra kimérős gyümölcssalátát veszel. Egyébként egyiknek sem szabadna keserűnek lennie. Vagy rajta hagyták a héját, vagy mint a grapefruitnál, annak is csak a fehér része keserű. Maga a gyümölcs nem. Nem volt normálisan megpucolva. Keserű gyümölcsről még nem hallottam. Ha van is, akkor még nem ettem. Szóval passz. De mint írtam, elvileg egyik gyümölcs sem kimondottan epekeserű. Max. kesernyés. De az fanyar is. (Na ezt jól megaszontam.)

Ezek a gyümölcssaláták a szőlőn, dinnyén, jól látható friss kockákon kívül belevágják a már kissé punnyadt gyümölcsöket is, ami még ehető, de kirakva eladni már nem nagyon tudják.

2019. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami, ami már rothad. Jellemző a sparra. Sose vegyél ott ilyesmit. Se.
2019. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!