Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Kb.11 éve volt de csak pár hétig?

Rosszcsont rudi hol tudok szerezni olyat

ú én imádtam a Rosszcsont Rudit

Keress kérdéseket hasonló témákban: csemege, különleges, finomság, Túró Rudi

szept. 11. 03:47  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Interneten 5 éve láttam csak nem tudom gépen hol tudok szerválni

# 1/3Időpont szept. 11. 03:49 Privát üzenet

Te aztán nem adod fel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 07:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hát.

# 3/3Időpont szept. 11. 10:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki azert eszik rettentő keveset vagy semmit egy hetig mert faj a hasa vagy mert nem kívánja, izgul akkor ő fogyni fog?
Házi füstölt szalonna, és füstölt kolbász maximum mekkora hőmérsékleten áll el két hétig?
A csirkemell 1 hetig elall a hutoben?
Egy hétig szobahőmérsékleten tartott camambert ehető?
Egy kis doboz tejföl hűtőből kivéve 1 éjszakát állt szobahőmérsékleten, majd reggel visszakerült a hűtőbe. Bontatlan. Szerintetek megromhatott? Szavatossága még jó 1,5 hétig.
Hulala tejszín megromolhatott, ha egy hétig nem volt hűtőben ilyen időben, vagy más miatt fáj a hasam?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!