Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek is az Aldiban...

Szerintetek is az Aldiban rengeteg a minőségtelen termék? És drága?

Figyelt kérdés
Van azért német feelingje a boltnak, de nagyon minőségtelen termékek vannak drágán. Nem is értem sokan ezt hogyan engedhetik meg maguknak.

2019. szept. 11. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Pedig 1000x jobb termekek van az aldiban es lidlben mint mashol
2019. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 sanyinak ***** válasza:
70%
Az Aldi és Lidl nem drága, de nem is a minőségi termékek lerakata. Az az előnyük, hogy nincs feleslegesen nagy választék, így sokkal gyorsabban be lehet vásárolni náluk mint egy hipermarketben
2019. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A lidl sajátmárkás termékei nagyon jók ár-érték arányban és sok esetben nagyon minőségiek. A penny olcsó, de sok esetben gagyi. A fent említett Aldi drága, csak össze kell vetni más boltok áraival. Tesco pedig adja lefelé a színvonalat elég szépen
2019. szept. 11. 20:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és a Tesco is drága
2019. szept. 11. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Drágának tartom, igen, de minőségben messze veri a TESZKÓ gazdaságos ipari hulladékokat.
2019. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ár érték arányban nagyon jó az aldi. Hasonló áron spárban, tescoban közel sincsenek ilyen jó termékek. A lidl talán olcsóbb, de sajnos nekem kiesik.
2019. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Aldis füstölt lazac a legfinomabb a piacon, salátákba,szendvicsbe első osztályú, lidl-s-tescoshoz képest.

Vagy pl csak náluk lehet kapni 100% pirított sajt snack-et, tényleg semmi más összetevője nincs csak sajt.

Felvágottakat és húsokat én se szeretem mert kicsi a választék és drága is, de ha beugrok valamiért Aldiba különlegességeket mindig megnézem mert nagyon jókat lehet kifogni.

2019. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Az Aldi nekem is gagyi, de nem olyan drága azért. Ha nincs más teljesen megfelelő.
2019. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A lidl ár-érték arányban sokkal jobb, saját márkás termékekben is. Pl. ha a majonézt nézzük, 65%-os, mig az univer 66%, a többi majonéz pedig 25-50% körül van
2019. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
21%
Az Aldiban rohadt gyümölcsöktől kezdve a brutálisan teleízfokozózott ételekig minden megtalálható. Drága, de azért drága, mert sokan vásárolnak ott. Sok hülye embert be lehet csapni. A minősége kritikán aluli. De aki szereti, az vegye, viszont én senkinek sem ajánlom a "frissen sült" pékárukat...
2019. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!