Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet közvetlenül vászontáskáb...

Lehet közvetlenül vászontáskába venni az élelmiszereket?

Figyelt kérdés

Csökkenteni akarom a műanyagot az életemben, még elég kezdő vagyok ilyen téren, szóval lehet hülyeséget kérdezek.:D

Van egy nagyobb, és 2-3 kisebb vászon tasakom is itthon, arra gondoltam hogy a kisebbeket gyümölcsök és zöldségek vásárlására használnám, elvileg erre is lettek kitalálva. Viszont a magyar (és főleg a nagyobb) áruházakban azt vettem észre, hogy mindenki a kirakott nejlon zacskót használja, arra megy a vonalkód, és max ezt rakják vászon táskába a zacskóval együtt. Nem fognak azon problémázni, ha egyből vászonba rakom a gyümölcsöt és zöldséget? Vagy menjek inkább piacra vagy kisebb boltokba vásárolni?



2019. szept. 18. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Banánra kígyóubira anananászra rá lehet ragasztani . Darabos holmikra zsemlekre nem ezek mehetnek műa-ba es 4 5 vissza vételt kibír .
2019. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem átlátszó és olyan az üzlet, ahol a pénztárnál mérik a zöldséget, gyümölcsöt nem hiszem, hogy díjaznák a pénztárosok. Viszont a Spar üzletekben már lehet kapni olyant, amit direkt erre találtak ki.
2019. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban lehet saját szatyorban pakolni a zöldséget gyümölcsöt és ugyan úgy lemérik a kasszánál és fizetsz .de ez zöldség részén ki is van írva.
2019. szept. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Amúgy tök fura, mindenhol olvasom ezeket, de én még soha nem jártam olyan boltban, ahol vonalkód került a zöldség-gyümölcsre.... mindenhol lemérik a kasszánál aztán kész. :D

A nagyobb boltokban is simán megoldható, Spar, Aldi pl kifejezetten bátorít, hogy ne uzsiszacsiban vedd a zöldség-gyümölcsöt, hanem saját táskába.

Kinyitva teszem a szalagra a szütyőt, a pénztáros belenéz, megnézi milyen gyümi van benne, és leméri ugyanúgy, mintha más tárolóban lenne.

2019. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ismerek olyat, aki rendszerint így vásárol, és soha nem szóltak neki.
2019. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!