Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hűtőben zacskóban tárolt...

Hűtőben zacskóban tárolt friss nyers sertéshús hány napig használható fel?

Figyelt kérdés
Sajnos ott felejtettem, nem fagyasztottam le. Bőr, csont nincs rajta, csak színhús.
2019. okt. 4. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk mikor raktad be?


Amúgy szemrevételezéssel és szaglással célszerű eldönteni...


Ha felhasználod, mindenképp jól süsd át, és akkor nem lesz baj.

2019. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-4 napig. Utána felejtsd el akkor is, ha jó gyomrod van. Nem éri meg ételmérgezést kapni. Mellesleg az emberek legalább 70%-ának gőze sincs arról, hogy meddig jó valami ránézésre. Csak nézzetek meg egy Gordon Ramsay-s vendéglőmegmentést és látni fogjátok, hogy néha a szakácsoknak sincs!!!
2019. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 nap.

Bezacskózva iszonyú gyorsan romlik.

2019. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Már fura szaga kezd lenni, úgyhogy megfőzöm a kutyának.

Sajnos nem emlékszem, mikor tettem be, a hét valamelyik napján.

2019. okt. 5. 06:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ég és föld az ember és a kutya emésztése, de megmondom az őszintét, én a kutyámnak sem adnék szándékosan romlásnak indult ételt. Nem konyhamalac az a szegény pára. Ha fura szaga van, akkor ott már bomlik erősen valami, dobd ki. Nyilván nem ugyanazt esszük a kutyával, de az biztos, ha színhúst kap, nem adok neki olyat oda, amit én nem ennék meg.
2019. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel is egyet értek, azért mondom, hogy megfőzöm neki, nem nyersen adom. A másik meg, hogy gondoljunk bele, amikor elássa, majd ki tudja, mennyi idő múlva kiássa és megeszi az ételt. Vagy amikor kikukáznak romlott dolgokat. Az ő gyomruk teljesen más. Szándékosan én se adok neki sose romlottat, de még nem büdös a hús, csak már kezd fura szaga lenni.
2019. okt. 5. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

2-es vagyok


A fura szag az, amire már én azt mondom, hogy büdös!!!! A fura szag már nem egészséges. Én nem adnám oda, egye meg a fene az egészet! De ne a kutyád! Talán annál akkor is többet ér az az állat, ha haszontalan bajkeverő. A doktor többe fog kerülni, mint a hús ára, arra mérget vehetsz.

2019. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!