Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Titeket nem sokkol amit az...

Titeket nem sokkol amit az átlag ember bevásárlókosarában láttok a kasszánál?

Figyelt kérdés
Nagybevásárlás címszó alatt töménytelen mennyiségű üdítő sőt energiaital, ilyen keksz, olyan töltött ostya, ilyen chips, olyan sós perec, csokik, kakaós csiga, pudingok, kinder pingui, fagyasztott túrógombóc és még százat írhatnék. Erre mi szüksége van egy emberi szervezetnek? Nem beszélve az árakról amit otthagynak érte, közben pedig megy a sírás mindenhol, hogy nem lehet megélni a fizetésekből. És pl a tesco pénztárhoz beálló 2-3 gyerekes, külsőre elég igénytelen családoknál látom ezt, akik el nem hiszem hogy olyan jól állnak anyagilag, de mégis ilyesmiket esznek. Közben ha helyette vizet innának, és az étkezésüket változatos húsok, zöldségek gyümölcsök, gabonák tennék ki, akkor még spórolnának is, és nem örökítenék tovább ezt a romboló étrendet a gyerekeiknek is. Bár azt sem értem miért kell a gyereket mű édességgel jutalmazni, ha lehet neki friss gyümölcsöket, szárított aszalt gyümölcsöt, természetes hozzávalókból otthon készített cukormentes süteményt/kekszet is adni.
2019. okt. 23. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Esküszöm neked, mindenre ami szent nekem, hogy életemben nem analizáltam ki senki kosarát.

De ha így van, ahogy leírtad, akkor igazad van!

2019. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Mikor Tescoban kasszáztam, rendszeresen filóztam ilyeneken. Pláne, hogy kasszásként láttam, hogy 5000 ftból tele lehet pakolni egy nagy kosarat (zöldségekkel, gabonákkal) vagy csak egy pici zacskót(csokival, alkohollal stb).
2019. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem sokkol, mert nem vonok le következtetéseket egy alkalommal látott kosártartalom alapján. Én ma kb. 20 ezer forintnyi eurót hagytam ott csak csokira és kekszre a boltban. Biztos sokkolva volt egy-két minden lében kanál. Hogy miért? Mert jövőhétre viszem a közös megbeszélésre az én és a párom munkahelyére, ahol ebből mindenkinek kb. 4-5 darab fog jutni...


De ha történetesen felzabálnám az egészet CH-töltés címszó alatt, ahhoz sincs túl sok közöd :)

2019. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Annyira szeretném, hogy egy ilyen fontoskodó pic sa egyszer kritizálja, hogy mit veszek. Benne lennék utána a hiradóba.
2019. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
2019. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
49%
Ugyanígy gondolom kerdezo😐
2019. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Én még soha nem elemeztem ki azt, hogy ki mit vesz, pedig én is dolgoztam bevásárlóközpontban.


Semmi közöd nincs ahhoz, hogy ki mit vesz..

Ha nagybevásárlás, akkor valószínűleg nem egyszerre fogja megenni az összeset, de ahhoz sem lenne semmi közöd. Vesz üdítőt.. igen, képzeld, emberek megisszák az üdìtőt. A legtöbb ember vizet iszik szomjoltásra, mivel az üdìtőnek a neve is utal rá, hogy nem az a célja, hogy csak ezt fogyaszd. Máskülönben meg ha bejön egy vendég hozzánk, én szívesen kínálom meg egy kis sós ropival, egy pohár kólával, esetleg egy sörrel.


Ha pedig gyerek is van, természetes, hogy veszek neki édességet, de ez nem zárja ki azt, hogy egészségesen etessem.


Annyira idegesítenek a hozzád hasonló "énegészségesvegánf aszomvagyok" "emberek".. törődj magaddal te szerencsétlen ☺

2019. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Mindenki azt vesz és azt eszik, amit akar. Van akinek meg az sokkoló, amit én pakolok a kosaramba.

Szerintem suttyóság ezen lovagolni.


egy “ énegészségesvegánf aszomvagyok”

2019. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Engem az sokkol, hogy bemegyek vacsorára valóért, és amikor kijövök, oda egy tízes, bszki! :O
2019. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Engem az ilyen műtudatos balf.szok sokkolnak, mint te kérdező, aki kiakad, ha egy gyerek megeszik egy kinder pinguit, mikor ehetne hehet helyette 3x drágább, és ugyanennyiszer több cukrot tartalmazó aszalt barackot is. Semmit sem tudsz a helyes táplálkozásról, neked a magvak az egészséges, de azert bele okoskodsz mások kosarába
2019. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!