Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen nasikat vehetek, ha...

Milyen nasikat vehetek, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a mogyoró meg a szárított gyümölcsök jó?

2019. okt. 31. 01:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%

Szárított gyümölcsökbe sok a cukor ennyi erővel egyél meg 2 kanállal


Figyi most fogyni akarsz vagy nem ?


Fogyásnál nincs nassi, egyél répát rágcsálj el egyet

2019. okt. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Semmilyet!


Fogyni csak önuralommal lehet

2019. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

A magvak tele vannak olajjal, a szárított gyümölcs meg cukorral. Mindkettő hizlal, nem is kicsit!

Készíts otthon pohárkrémet műcukorral, vagy palacsintát tápiókakeményítővel, tegyél bele túrót, azok nem fognak hizlalni.

De ha válogatsz a paleo receptek között, fogsz találni.

Egyébként marad a réparágás.

2019. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Kigyouborka pl
2019. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Venni bármilyer vehetsz, csak ne edd meg őket.
2019. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyon rad jon cukormentes minden mentes csokis keksz peldaul vagy etcsoki... mindenkire rájön neha a másolás nem kell ennyire komolyan venni persze egy het alatt mondjuk 1 nap
2019. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
95%
Én már leadtam 15 kilót kb 8 éve és nem is jött vissza. Ha fogyni szeretnél, akkor egy időre felejtsd el a nasit. Mozogj rendszeresen, ha lehet minden nap legalább 40 perc kardióedzés (legjobb a gyors egyenletes séta), étkezz nagyjából minden nap ugyanakkor és naponta ötször. A kaják közt teljen el legalább 3 órahossza és két evés között ne egyél semmit, ne legyen nasi. Ha nagyon szeretnél nasizni kicsit akkor azt tedd hozzá az egyik kajához. Ne legyen külön étkezés a nasi. És fontos, hogy igyál nagyon sok szénsavmentes vizet. A sok alatt azt értem, hogy vagy 4 litert naponta. És hetente 0,5 – 1kg fogyás az egészséges fogyási szint. A többit ki tudod számolni, hogy akkor meddig fog tartani ha jól mennek a dolgok. Ha többet fogysz az eleinte lehet, hogy azért van mert a tested elengedi a vizet, de aztán ez az egészséges szint. Sok sikert neked 😉
2019. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Sovány túróból készül sütemények jók. Cukor nélkül (én eritritet v. sztíviát használok).

pl: 4 tojást felversz 4 kanál eritrittel, belekeversz fél kiló sovány túrót, 10 dkg zabpelyhet, egy citrom levét és héját, és egy piteformát kikensz olajjal, lassú tűzön megsütöd. Ez kb. 6 szelet.

Vagy. Veszel réteslapot, és szintén sovány túrós töltelékkel megtöltve, rétest sütsz belőle.

Ezek szénhidrátszegény, de fehérjedús édességek, csak ne kaja UTÁN edd őket, hanem egy étkezés HELYETT. Pl. vacsorára.

2019. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyers sárgarépa.
2019. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem tudsz lemondani a nassolásról, akkor a fogyókúrát felejtsd el. Mindig enni fogsz, mert pszichésen kívánod a kaját, azaz valószínűleg téged az eszegetés megnyugtat.


Ha mégis próbálkozol a fogyással, akkor csakis zöldség és gyümölcs, pl. sárgarépa, káposztatorzsa, alma, körte.

És sok-sok víz meg mozgás (sport)!

2019. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!