Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti hogyan reggeliztek? Sokat...

Ti hogyan reggeliztek? Sokat esztek, vagy keveset?

Figyelt kérdés

Én sokat eszek reggelire, legalább 5-600 kalóriát.

Ugyanis így kora délutánig kibírom evés nélkül a munkahelyen, nem korog a gyomrom és mivel nincs éhségérzetem, nem érzem olyan rosszul magam (amúgy 184 cm magas, 73 kg súlyú férfi vagyok), és nem várom annyira az ebédet, hogy esetleg türelmetlenkedjek.


Ti hogy vagytok ezzel?

Sokat esztek reggelire, vagy keveset (vagy akár semmit)?



2019. okt. 31. 19:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
Nem szoktam reggelizni, kevés az idő reggel, kapkodva enni meg nem szeretek, szóval inkább nem eszek és kibírom addig amíg haza nem érek.
2019. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én reggel nem bírok sokat enni alapjáraton, mióta korán elmegyek itthonról, azóta pedig gyakran kimarad (azért egy falatot szoktam, mert éhgyomorra nem szeretek elindulnij, mert nincs idő, így hétvégén reggelizek csak itthon, de akkor sem sokat. És olajos magvakat szoktam enni (nem tudom, miért, de megszoktam) általában tea vagy kávé mellé.

Családban van, aki rántottát, bacont stb. reggelizik, én ezt reggel nem bírnám leküzdeni.

2019. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Változó. Hétvégén, vagy amikor elutazom, szeretek bőségesen reggelizni, megadva a módját. De hétköznapokon általában csak egy édes péksütit eszem reggel, azzal kihúzom ebédig, ami nálam a nap legnagyobb étkezése. (Igen, én is tudom, hogy ez így nem egészséges.)
2019. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Keveset eszem, de sose hagyom ki a reggelit. Hétköznap vagy egy zabkását vagy joghurtot műzlivel vagy egy péksütit, hétvégén pedig általában két tojást kis zöldséggel. Hétköznap ezt megeszem reggel ilyen 7 körül és utána fél 12-12 között ebédelek. Éhes vagyok már akkor eléggé, de kibírom. Hétköznap meg sajnos össze-vissza csipegetek így nem mérvadó, hogy hánykor vagy hogy reggelizek.
2019. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Túl sokat nem, de mindenképpen reggelizek, ébredés után kb egy órával. el se tudnám képzelni, hogy éhen induljak neki a napnak. Bent a munkahelyemen a kollégákkal együtt, néha itthon a férjemmel, ha úgy alakul, de ő általában később kel.
2019. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Sokan mondják, h ők nem tudnak reggel enni, meg nem éhesek, stb, de mégis többnyire azt látom rajtuk, hogy feszültek, türelmetlenek, fáj a fejük, ingerültek, stb.

Nem tudnám reggeli nélkül elkezdeni a napom. Ha meg valamiért csúszna/kimaradna az ebéd, kész a káosz.

2019. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Papókámnak volt egy nagyon jó mondása:


Reggelizz úgy, mint 1 király; ebédelj, mint 1 polgár és vacsorázz, mint 1 koldus :)

97 évet élt le így, szerintem nem beszélt hülyeséget :)

2019. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Tudom hogy nem helyes, de sajnos reggel eszek legkevesebbet, este (késő este) viszont sajnos igen nagy mennyiséget. Tudom hogy nem így kellene, de ilyenkor van együtt a családom és ez nálunk a közös együttlét és a nap történéseinek megbeszélése is.
2019. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
61%
Én sajnos nem szoktam reggelizni. Nincsen rá időm
2019. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-5 között kelek, 6-7 között esedékes és mindig reggelizem kb. közepes mennyiséget (két tojás, felvágott, sajt, túró, valami kevés pékáru), de bevallom nem esik jól, nem vagyok éhes. De ha nem eszem, akkor fél tíztől már az ebéden jár az agyam :D
2019. nov. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!