Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sült csirek megromolhatott 3...

Sült csirek megromolhatott 3 órán át 40+ fokos konyhában?

Figyelt kérdés
Fűtés miatt... Kint maradt. Nagyon fura íze volt, nem kellett volna megennem...
2019. nov. 5. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon a hőmérsékleten inkább továbbsült. :D De, ha friss, akkor elvileg nem szabadott volna, hogy baja legyen, nálunk nyáron is kint marad annyi ideig, nem szokott semmi baja lenni. Bár ez nem zárja ki azt, hogy a tiédnek nem volt baja, azért sok mindentől függ.
2019. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fagyasztóból lett kiszedve délben és 2 és fél 3 között lett megsütve. Sajnos megromlott... Kár volt megenni.
2019. nov. 5. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval nem a sült csirke állt 3 órán keresztül a +40 fokban, hanem a nyers csirke, és csak utána sütötted meg! Meg sem sütöttem volna!
2019. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt romlott, meg akkor még nem volt fűtés. Délebn vette ki a fagyott csirkét. Azt megsütöttem 2-kor, frissen ettem, semmi baja nem volt. Kint hagytam, hogy megeszi azonnal más, de nem ette meg... A második adag romlott volt. 2-kor fűtöttünk be.
2019. nov. 5. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
40+ fokra fűtötök?
2019. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Túl jól sikerült a sparhelttel nekik, ugye az ott van a konyhában
2019. nov. 5. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
40+ fok egy szaunában van Te agyatlan.
2019. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Agyatlan, kb. olxan érzés volt, agyatlan

..

2019. nov. 5. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
#7 Azért azzal nem nehéz olyan meleget csinálni. De neked szavad járása állandóan agyatlanozni gondolkodás nélkül? Nem vágott még valaki tarkón egy fagyasztott hallal? Megérdemelnéd.
2019. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!