Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet venni Macaront...

Hol lehet venni Macaront Budapesten?

Figyelt kérdés
Régen láttam a Lidlben meg az Alleban is de ott már nincsnek sajnos és fogalmam sincs hol lehet venni. :)

2019. nov. 7. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én süteményt cukrászdában vennék....;)



[link]

2019. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2019. nov. 7. 00:42
 3/11 anonim válasza:
100%

Macaron Heaven manufaktúra

Chez Dodo

Sugar shop

2019. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én olyan helyekre gondoltam pl tesco vagy interspar ilyesmi helyeken is neha lattam. hátha van valahol még. tescokban milyen gyakran szokott lenni és valaki tudja esetleg hogy melyikben? :D
2019. nov. 7. 03:12
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Teszkó stb nagyon vacak! A jó macaron drága. Drága az alapanyag, bonyolult elkészíteni.


Chez Dodo-t ajánlom, aztán a margit krt-on lévő macaronos boltot.


Az ilyen előrecsomagolt vackokat felejtsd el:)

2019. nov. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Azert gondoltam ezekre mert nem akartam cukraszdaba menni, mert nem szeretek. :D de azert megnezem oket majd.
2019. nov. 7. 06:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Lipóti pékségből szoktam magam megjutalmazni :)
2019. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Arkadban a spar melletti edessegesnel

Es a lidl be lattam fagyasztva

2019. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Lidl-ben most is van, 12 db-os 1299,- kétféle is. Valóban fagyasztott, 15 perc alatt kiolvad amúgy. Pont most vettem a hét elején, mert a kölök kitalálta, hogy megkóstolná. Mindkét gyereknek ízlett, de biztosan nem cukrászdai minőség, én magam nem tudom megítélni, mert minden édességet zsigerből rühellek, így nekem a hiperszuper prémium kézműves macaron sem ízlene. Én a deluxe márkájút vettem, ahogy elnéztem az összetevőket ebben is benne van aminek benne kell lenni (mandula és társai), de még egy csomó minden más is, engem fegyverrel nem lehetne kényszeríteni, hogy megegyem, de a fiaimnak ízlik.
2019. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit fagyasztva stb., teszkóban vesztek, az nem macaron. Max formáját tekintve.


Érdemes utánanézni, mennyire bonyolult, de persze ne az ilyen “macaron egyszerűen” recepteket nézzétek. Hanem pl ezt:

[link]


És még ez is picit egyszerűsített recept..

2019. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!