Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért hallani újabban, mostaná...

Miért hallani újabban, mostanában sok olyan esetet, hogy x. y. élelmiszert visszavontak ilyen-olyan okokból? Hol fémforgács lehet benne, hol más okok miatt.

Figyelt kérdés
Vagy régen is volt ilyen,csak nem hallottuk?Neten olvasom ezeket.
2019. nov. 10. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert régen ha valaki talált véletlen valamit egy élelmiszerben, akkor kidobta, és legfeljebb ö nem vett abból máskor.

Ma mindenki bejeleti az ilyet a gyártónál, ök meg túlkorrektségböl visszahívják az egész szériát.

2019. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabb az infó, meg mindent megosztanak az emberek. Régen is volt ilyen, és amellett, hogy az elsőnek is igaza van, egyszerűen kidobták, most meg mindenki a nébih-hez rohangál, gondold el, 20 évvel ezelőtt Balassagyarmaton volt egy ilyen eset, hol jutott el az a hír mondjuk Nagykanizsára?


Ez olyan, mint az időjárás.

Egyrészt régebben ha volt egy vihar, anyu beszedte a ruhákat a szárítóról, meg ha már nagyon villámlott, akkor ránk szólt, hogy most azért már hagyjuk abba a dagonyázást a homokozóba...

Most meg leesik 9 csepp eső, de előtte 3 nappal már megy a rózsaszín riasztás, meg vörös, meg lila, meg mittudomén milyen van.


Meg példálóznak azzal, hogy régen nem voltak ekkora viharok... Nem a lóf-t! Jó, én aláírom, lehet hogy most váratlanabbul jön, vagy sűrűbben, de hogy gyerekkoromban is voltak olyan viharok hogy majd be szartam, az is biztos.

Csak ez is olyan volt, hogy volt mondjuk egy ilyen gyilok vihar a Balaton-parton, hát arról senki nem tudott pl Nyíregyházán, meg nagyjából sehol máshol se.

2019. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen.Köszi a válaszokat.Mondotok valamit.Például a telefonszolgáltatóm is mindíg "zaklat" hogyha beszéltem ügyfélszolgálattal,akkor értékeljem az ügyintézést,a kommunikációt 1-től 10-ig.Meg indokoljam is meg.Szóval,hogy a minőségbiztosítás biztos fontosabb lett,nem?Nagy viharok régen is voltak,de nem ennyire sűrűn szerintem.Meg talán ennyi cunami se volt,gondolom én.Vagy tévedek?
2019. nov. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!