Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Legegyszerűbb testépítő,...

Legegyszerűbb testépítő, kalóriadús étrend főzés nélkül hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szükségem lenne a segítségetekre. 20 éves fiatal vagyok, egyedül élek, bár tudok, de nem nagyon szeretek főzni és időm sincs nagyon rá. Szeretnék újra elkezdeni edzeni, amihez viszont elengedhetetlen számomra a min. 3500-400 kalória naponta, de lehet simán több is (mivel inkább erőemelő edzéseket végzek, úgy helyesebb). Pár infó, ami megkönnyíti a dolgotokat: zöldségeket, gyümölcsöket nem kedvelem, havonta 100 ezer forintból kellene, hogy kijöjjek, de minél olcsóbb, annál jobb. Étrendkiegészítők ezeken kívül mennek majd, azokra gondoltam és azokból meglesz még legfeljebb + ezer kalória.

Van esetleg remény arra, hogy mindezt összehozzam mindenféle főzés nélkül?



2019. nov. 11. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értek a testépítő étrendhez, de ha belefér akkor az olajos magvakban sok kalória van (5-700kcal/100gram körül) és akad közöttük olcsó is. Földimogyoró, napraforgómag, lenmag, a szezámmag nem tudom milyen árban van, de talán az is az olcsóbban között lehet.
2019. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az olajos magvak egy nagyon jó ötlet, szeretem is azokat és magas a fehérjetartalmuk is. Köszi! Közben rájöttem arra is, hogy a kenyér is hatalmas kalóriaértékkel rendelkezik, sosem gondoltam volna, legalábbis sosem jártam utána. Ezek mondjuk elég unalmas életek, úgy látszik, a főzést nem nagyon fogom tudni elkerülni. :)
2019. nov. 12. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!