Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az értelmes magyarázat...

Mi az értelmes magyarázat arra hogy a Cheetos már nem tartalmaz ajándék matricákat/tazokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!



Régebben ugye nagy hírneve volt a Cheetosnak ( főleg a tizenévesek körében ) mert hatalmas feelingje volt már annak hogy kibontottad és egy olyan matrica/tazo/kártya volt benne ami még nem volt meg.


Kérdem én hol vannak a mostani Cheetosból ezek az ajándékok ? Nincs ötletük már ? Ha jól emlékszem az utolsó ilyen nagyobb felhajtás mikor volt ajándék a Cheetosba az vagy a Star Wars Klónok Háborúja korongok voltak vagy a Marvel szuperhősös korongok. De az már jó pár éve volt ( 8-9-10 éve is akár ).


Annyi ötletből lehetne válogatni, ott van a Trónok Harca, amit szerintem gyűjthető kártyák formájába simán megcsinálhatnának, mint anno régen a Master Crock A Gyűrűk Ura kártyákkal. De akkor még itt van az új Star Wars trilógia, Marvel Bosszúállók de most nem rajzfilmes hanem sima filmes adaptációban, kicsit sötétebb sorozat de a The Walking Dead is elég felkapott lenne ilyen téren. De az animek világába is ellehetne menni pl. Dragon Ball, Naruto, esetleg One Piece még.


Megannyi ötlet amivel szerintem csak jól járna a Cheetos.


Ti hogy látjátok ?



2019. nov. 14. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ma már mindenki letojná ezeket a chipses zacskós kacatokat, amikor megannyi lehetőségük van gyűjthető kártyákat venni bárhonnan máshonnan, ráadásul fillérekért. Gondolom végeztek felméréseket és úgy döntöttek, hogy nem ér meg ennyi plusz költséget a cégnek.
2019. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A 10 éves élményeiddel hány éves vagy (bőven felnőtt)?

Már a gyerekek sem gyűjtenek matricákat, jóval feljebb került az ingerküszöbük.

2019. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ma már ez nem működik, még neten se. Ém is tettem ki pár évr Chipicaos korongokat, hogy cserélném vagy eladó, senki nem jelentkezett.
2019. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, bevezető reklámfogásnak szánták, amíg el nem terjedt rendesen a köztudatban, hogy van ez a termék. Aztán sokan megismerték, megszerették, és plusz ajándék nélkül is elég kelendő maradt. A lényeg úgyis a rágcsálni való, nem a mellé tett ajándék.
2019. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magasabb lett az ingerküszöb.Sajnos.
2019. nov. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon örülök, hogy nem csomagolnak bele még plusz fölösleges kacatot, amit az emberek 99%-a egyből dob a kukába, értelmetlen szemetet termelve.

Remélem soha többé nem kezdik el ezt a baromságot, régebben tizenévesen se értettem, miért kell szemetet rakni a kajába.

2019. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy elmúltak már a 90-es évek.
2019. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vuk-91 ***** válasza:
100%
Áh igen, a Bionicle-os meg Master Crockos csatakártyák, a pupákok és a bárgyú bamba babok, a visszahúzós kocsik, a taz-ok és mozgóképes korongok... elég sok ajándékot rejtettek bele régen, hogy fogyjon a cucc. Mostanság nem igen találkozni ilyenekkel.
2021. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Chipicao próbálkozik még ilyen matricás papír tazokkal és mivel fél évente váltogatják hogy éppen mi van benne így ezek szerint mégis van rá kereslet. Kár hogy nincs ilyen statisztika hogy hány évesek veszik még az ilyeneket.


Amúgy baráti körben rákérdeztem erre a témára és arra lyukadtunk ki hogy a tazok és különféle gyűjthető kártyák nem állnak messze a telefonos gacha játékoktól.

2021. szept. 7. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!