Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Garnéla rák. Ki hogy van vele?

Garnéla rák. Ki hogy van vele?

Figyelt kérdés
A filmekben, sőt a környezetemben is elég sokan imádják, ódákat zengenek róla és csak úgy tömik magukba, ha néha azt csinálnak, étteremben, vendégségben vagy akárhol. Én egy falatot is alig bírok leerőltetni, bármikor kóstolom, nekem baromira nem jön be és nem értem mi olyan nagy szám benne. Ki hogy van vele, van még valaki rajtam kívül, akinek nem jön be?

2019. nov. 22. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
3x ettem életemben, ebből 1x thai étteremben (gumiszerű, ízre semleges rák volt), 2x pedig fokhagymásan, előre jól bepácolva, úgy finom volt. Fokhagymával kóstoltad már?
2019. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hmmm, én nagyon szeretem. Egy kicsit a mozarella sajtra hasonlít, de mivel azt is szeretem, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Ja, de. Az ára. Valami borzalmasan drága.
2019. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésekről nem vitatkozunk.
2019. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!