Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pucolt diót hol érdemes...

Pucolt diót hol érdemes vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés

A Lehel téri piacon 3.500,- Ft/kg áron adják, de a higiéniára senki nem figyel oda.

Kértem az egyik árusnál 20 dekát. Egy kis lapáttal a mérlegre tett egy keveset, majd ezután a koszos kezével belemarkolt a nagy dió kupacba és a mérlegre tett még valamennyit.

A gyerekek szeretik rágcsálni, nagyon egészséges, de ebből nem adtam nekik. Megbántam, hogy vásároltam és elgondolkodtam azon is, hogy milyen körülmények között lett pucolva...

Otthon átnéztem, volt közötte apró szemét és avas dió is.


Valaki tud nekem ajánlani megbízható helyet, ahol szép, tiszta pucolt diót lehet vásárolni?



2019. nov. 24. 08:19
 1/4 A kérdező kommentje:
A héjas dió is érdekel, ha jó minőségű. Szerintem jobban járok, ha én pucolom...
2019. nov. 24. 08:44
 2/4 anonim válasza:
Én a Lidlbe szoktam diót venni, bár van hogy, én pucolok, de azt a rokonoktól kapom.
2019. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyiert en is adok neked :) Ha megvarod, h menjek pestre (decemberben kb) akkor sztem tudok vinni, mert lett par kilo torve. Es mivel jo a szemem nagyon nincs kozte olyan szemet. :)
2019. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Lidl-ben mennyibe kerül?
2019. nov. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!