Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ismer valaki normális kenyérbo...

Ismer valaki normális kenyérboltot?

Figyelt kérdés
írjatok légyszíves nekem ! Mert borzalmas hogy másnap már ehetetlenül száraz az összes amit venni lehet. Köszi!

#kenyérbolt
2019. dec. 2. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Monostorapáti, Kankalin köz 4.
2019. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

HOL???


Budapest, XI. Bartók Béla út 15 - Pékműhely.

Persze ha Kiskunbürgözdön élsz ,akkor ezzel nem sokra mész...

2019. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pékségnek hívják.
2019. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aranycipó
2019. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lipóti pékség.

Azon belül is erdélyi pityókás kenyér. Évek óta azt vesszük, 620 Ft/kg. Nagyon jó az íze is, szerkezete is.

2019. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vettem a Pennyben egy csomag szeletelt szögletes valamilyen korpás kenyeret, ha jól emlékszem.

Hazavittem és olyan helyre tettem, ahol megfeledkeztem róla.

3 hónap múlva találtam meg.

Olyan friss volt, mintha aznap sütötték volna.

A szomszédom teljesen ledöbbent, mikor mutattam neki.

Kibontottuk és szagra tökéletes volt. Én már nem gondoltam, hogy ennék belőle, de a szomszéd megkóstolta. Azt mondta, hogy teljesen jó.

Hogy abban mi a frász lehet, el sem tudom képzelni. Ez nem a tartósító anyag műve.

Na jó ezt nem azért mondtam, hogy ilyet egyél, mert egy frissen sült normál pékségi kenyérrel nem veheti fel a versenyt.


Egy kérdés azért nem hagy nyugodni. Ha mondom, hogy itt és itt tökéletes kenyeret árusítanak, akkor eljössz érte 300 kilométert, vagy futárral rendeled meg ?

:)

2019. dec. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy albán pékségbe járok, jobb a 3 napos kenyerük mint a másik pékségből az aznapi.
2019. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó a Lipóti, a Félegyházi, de a településünkön levő pékségé is. Egyik sem száraz még harmadnap sem.
2019. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a szénhidrát csökkentett kenyerek napokig elállnak és szerintem finomabb is, mint a hagyományos, ráadásul meglepően magas a fehérje és rosttartalma.
2019. dec. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XI. kerület, Bartók Béla út, Pékműhely.
2019. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!