Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kiolvadt halászlé sűrítmény...

Kiolvadt halászlé sűrítmény meddig áll el a hűtőben?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem fagyasztott halászlé sűrítményt, és beraktam a hűtőbe, mivel fagyasztónk nincs. Mára kiolvadt. Nincs semmi lejárati idő rajta, vagy bármilyen utasítás, hogy meddig lehet felhasználni. Csak annyi, hogy tilos visszafagyasztani. De akkor most kibírja még karácsonyig, vagy főzzem meg holnap, előre?
2019. dec. 22. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nagy eséllyel már most sem jó, fel kellett volna forralni kiolvasztás után, te meg már 3. napja olvasztod
2019. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Még kiolvadva második nap megfőzheted volna azonnali fogyasztásra, de a halászlé már nem fog elállni 24-ig. Inkább vegyél másikat Hétfőn.
2019. dec. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Már most kuka.
2019. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én abszolút nem vagyok híve a pazarlásnak, de ezt már én sem használnám fel. És nem azért mert MOST MÁR romlott lenne, hanem azért, mert karácsonyig biztos, hogy már nem áll el és kár lenne a halért, amit ebbe belefőzöl.
2019. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma felraktam főni, hogy kiderüljön.

Nos, még szerencse, hogy nem dobtam ki csakúgy látatlanban, mert semmi baja! Tegnap óta volt kiolvadt állapotban a hűtőben.

De inkább megesszük ma, további 2 napot nem biztos, hogy túlélne.

2019. dec. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!