Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért mondja valaki, hogy a...

Miért mondja valaki, hogy a tojásmentes tészta szójából készült, ha az összetevők listáján nem szerepel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mert lehet fogalma sincs az egészről, csak szeret okoskodni

ha az összetevőkben semmilyen formában nincs szója, akkor nyilván nem tartalmaz

2019. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Max. annyi lehet szerintem (is), hogy odaírják: szóját, stb-t tartalmazHAT. De amikor rápillantottam az összetevők listájára...búzaliszt, víz. Egyik se szója.
2019. dec. 27. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye aki ilyet állít, pl a durumtészta tojásmentes. És állagra is sokkal jobb mint a tojásos tészták.
2019. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárki mondhat bármit.
2019. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Oktatás színvonalának romlását akarja bizonyítani.
2019. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Emberi fogyasztasra a szoja mergezo ! Az elelmiszeripar nagyon raallt a szoja keszitmenyekre, mert az usa nyomast gyakorolt europara es igy elkezdett elterjedni a sok betegseg.... Azota van annyi sziv es errendszeri beteksegek es annyi rakos megbetegedes. Nem kizarolag a szoja miatt vannak ezek mert az aszpartam is nagyot dobott ezen, de kombinalva a szojaval, garantalt !!!
2020. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A tészta készítéshez egyáltalán nem értek, de szerintem az simán belefér, hogy egy "készítmény" olyan anyagokat is tartalmaz, ami nincs feltüntetve a csomagoláson.

Legutóbb az ünnepek előtti élelmiszer razzia során tiltott be pár virsli-szerű terméket a NÉBIH hasonló okok miatt.

De emlékezhetnek még sokan a törökbálinti átcímkéző üzem körüli balhéra is.

Ahogy a régi mondás tartja: "a papír mindent elbír"

2020. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!