Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kisütött, megmaradt fasírtot...

Kisütött, megmaradt fasírtot le lehet-e fagyasztani?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem lesz ropogós a kérge, ha kiengeded. Mikrós melegítés, kicsi grillezés után hasonló.
2020. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, de nem biztos hogy olyan lesz mint a friss. pár perc alatt süsd át újra (vagy sütőben ha ott sütötted), inkább mint hogy kidobd vagy megromoljon. esetleg helyi csoportban feladhatsz egy posztot, hogy elvihető ha valaki rászorul (ezt csak azért írtam, nem tudom mi a háttere annak hogy fagyasztanád. ha nyersen csináltál többet, azt lehet simán fagyasztani, mi is szoktuk, kis műanyag edénykékkel elválasztani hogy ne fagyjon össze, és másnap egy dobozba teszem őket)
2020. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen sütök sok fasírtot egyszerre. Kettesével fagyasztom le becsomagolva. Szoba hőmérsékleten olvasztom fel. Ha azonnal enni akarunk, mert elfelejtem időben elővenni, akkor jénaiban (a tetejét is rátéve) mikróban 3 perc alatt felmelegíthető. Ha már nem fagyott akkor 1 perc alatt felmelegszik. Tökéletesen olyan mintha frissen sütöttem volna. Csak egyszer kell vele "pancsolni", sok időt spórolok meg így.
2020. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván le.
2020. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!