Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lesz baja a masnapos halaszlenek?

Lesz baja a masnapos halaszlenek?

Figyelt kérdés

Az alaple keszen van, van hozza friss ponty szeletem elokeszitve ha ma este belefozom a halaszlebe masnap ujramelegitve finom marad a halhus?


Koszonom


2020. jan. 20. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ehetö lesz, de igazán nem finom melegítve.

Viszont amit nem értek, a pontyszeleteknek kb 10 perc kell, mire megfö, miért nem holnap evés elött fözöd bele?

2020. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, csak vigyázz a melegítéssel, jobb, ha kiszeded a halszeleteket előtte, és rámered a forró lét a hideg szeletere a tányérban.
2020. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én imádom hidegen is a halászlevet, tányérba kiszedem és másnap, mint a kocsonyát pirítós kenyérrel eszem. Mi ezt hívjuk halkocsonyának..

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nyugodtan megmelegítheted, csak ne forrald túl sokáig, mert a hal szétesik, de szerintem az íze nem változik meg. Az viszont fontos, hogy a maradék halászlé minél hamarabb a hűtőbe kerüljön, vagy kis adagokban a fagyasztóba. (Nagyon jól fagyasztható) Tehát a maradékot tedd át kisebb edénybe, és hideg vízbe állítva gyorsan hűtsd le.

2020. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!