Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

A csirkemell sonkákon levő piros pöttyök azok micsodák?

febr. 15. 00:11  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Vér

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont febr. 15. 05:48 Privát üzenet
Pritaminpaprika

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont febr. 15. 08:17 Privát üzenet
Mi az a csirkemell sonka?

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont febr. 15. 11:54 Privát üzenet
paprika. #3: google, hentespult...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont febr. 16. 00:59 Privát üzenet
4: de sonkája a sertésnek van. A lazábban értelmezzük, akkor is comb, mint a puskasonkánál. Akkor sem értem hogy a mellnek mi köze a sonkához, még ha így is nevezik.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont febr. 16. 08:12 Privát üzenet
Puska=pulyka, köszi helyesírásellenőrző

# 6/12Időpont febr. 16. 11:04 Privát üzenet
ezert mondom, akkor nezz utana. sertesnek sem csak a combjabol csinalnak sonkat. a sonka nem egy testresz hanem az etel elnevezese, mas dolog h hivjak a combot sonkanak is. az anyacsavar sem szul, de gondolom ebbe is belekotnel es meg sorolhatnam. kotekedes helyett tovabbra is a google-t ajanlom illetve a magyar elelmiszerkonyvet, de felolem szorakozhatsz (kotekedhetsz) tovabb. de inkabb ha nem ertesz valamihez inkabb ne erolkodj

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont febr. 16. 14:09 Privát üzenet
Már bocs, de nem tudtam hogy a felvágotthoz is érteni kell. Inkább te ne vágj fel olyannal amihez nem értesz. Anyacsavar nem létezik, csak csavar anya. Ha hentes vagy, akkor maradj a szakmádnál, ha nem akkor meg nem értem arcod méretét. :)

# 8/12Időpont febr. 16. 15:36 Privát üzenet

“ a disznó lábának felső része, amit általában sózva és füstölve szoktak tartósítani.”

Gugli második találat. Az első ugyanez, csak bővebben kifejtve. Sehol nincs szó róla, hogy másból lenne.

Szóval arcoskodás előtt te is guglizhatnál. Azért mert az aljanépnek minden sonka, ami nyomokban tartalmaz húst, és szeletelve van, attól még a sonka a sertés combjából készül.

# 9/12Időpont febr. 16. 15:42 Privát üzenet

Itt egy részletesebb:

[link]

Most kíváncsi lennék egy cikkre az egyéb “sonkákról”.

# 10/12Időpont febr. 16. 15:45 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kivettem éjszakára a csirkemellett és vízbe tettem hogy reggelre kiolvadjon. Lesz baja?
A Szabadkai piacról a kék vagy a piros csomagolású ételízesítő érdemesebb megvenni? Melyik a jobb?
Felolvasztott csirkemell meddig jó?
Lehet a tojás belülről teljesen véres? A sárgája tökéletes, a fehérje viszont erőteljesen piros. Ijesztően gusztustalan volt!
Ez így sok? Reggelire 1 alma, ebédre 1 virsli 2 db paradicsom egy fél db kigyóuborka, vacsora 1 csirkemell 1 fél piros pritamin paprika meg kb 150-200 gramm zöldségkeverék
A csontos csirkemellen voltak belül kis piros részek. Nem tudom vértől talán. De kivágtam ezeket. Ez mitől van? Jelent valami rosszat? Szaga nem volt.

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!