Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ettetek már Polcz ételt?

Ettetek már Polcz ételt?

Figyelt kérdés

Annyira lelkendeznek a honlapjukon, csupa pozitív vélemény stb.

De szerintem annyira gusztustalanul néznek ki azok a kaják! Mint valami bébiétel, egyberottyasztva az egész!

ti ettetek már? őszintén milyen volt?


2020. febr. 18. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Az miért zavar, ha vannak, akik szeretik?


De van egy jó hírem számodra: Nem kötelező megvenni!

2020. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is olyan, mintha belehánytak volna egy üvegbe :D

Ráadásul olyan kajákat árulnak abban a pici üvegben jó drágán, amit még az is, aki nem valami konyhatündér (pl. én) simán elkészít otthon kb. fél óra alatt, aztán lehet kiporciózni és enni több napig. Ami így még olcsóbbra is jön ki.

Jó a marketing, de a termék nem.

2020. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
en ettem mar tobbfelet, ha kiontod nem olyan mint a bebietel hanem mint egy normalis kaja :D nekem egyedul a marhas jott be, jo vesztartaleknak. de ezzel a modszerrel hazilag is lehet csinalni ilyen kajakat: [link]
2020. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Az miért zavar, ha vannak, akik szeretik?


De van egy jó hírem számodra: Nem kötelező megvenni!"


Te teljesen hülye vagy?

Hol olvasod, hogy zavar?

És képzeld, LEHET HOGY megvenném, de ahhoz meg kellene győzni engem. Ha tényleg finom, akkor oké, de ha nem, akkor nem költenék el rá egy valag pénzt, hiszen nem lehet csak 1 db.ot venni!

2020. febr. 18. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

A bolognai marharagut , káposztás pulykát meg valami Lecsos pulyka vagy Lecsos csirke ezeket kóstoltam.


Nem bébiétel jellegűek nagyon finomak 😊 kinezete fura de én saját magam által főzött kaját is viszem néha kis üvegben és az is ugyanolyan küllemre.

Nem mindennapra de vesztartaléknak jó.

2020. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Jah és lehet egy darabot venni én az Intersparban egyesével vettem ezeket.
2020. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!