Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szoktátok használni a...

Ti szoktátok használni a tálcás datolyában lévő fehér pöcköt?

Figyelt kérdés
Van ez a hosszúkás tálcán lévő datolya, ami mindig molyos, főleg mikor akciózzák. Már amikor megjelent vagy 40 éve (régen más néven), akkor is volt benne ez a fehér pöcök, és azóta is rendületlenül belerakják. De hogy minek? Kipróbáltam már, hogy mire használható, és semmi hasznát nem találtam. Egyszerűbb a szem egyik oldalát leharapni, vagy kézzel lecsípni, kiszedni a magot, és úgy megenni a másik felet is. Nem?
2020. febr. 19. 05:15
 1/6 anonim válasza:
96%
Ha olyan helyen van az ember akkor jobb az ilyet nem kézzel fogdosni. Ezért van a pálca. Pizza mellé is azért kapunk kést villát ha koszos az ember keze (és nem tudja megmosni rendesen) vagy simán úgy szereti.
2020. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
Én például szoktam használni. Valamiért semmit nem szeretek kézzel enni.
2020. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bekapom az egész szemet és kiköpöm a magot. Nem tudom, mire jó az a gagyi műanyag, az is csak ragad. De egyébként is, a füge finomabb :)
2020. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
én mindig a saját fehér pöckömet használom
2020. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyik kézzel akkor is meg kell fogni, ha a másik kézzel a pöcköt használjuk magozásra. Sőt, akkor még szorongatni is kell, tovább és erősebben, mint ha csak leharapom a felét.

2020. febr. 20. 06:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose használtam még. De inkább füge amúgy is , igen, mint ahogy fentebb írták :D
2020. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!