Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Rajtam kívül van más is...

Rajtam kívül van más is akinek fáj a hasa a szafi reform csokiktól?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy lelkesedéssel vásároltam meg őket, és nagyon finomak is. Gondoltam nem lesz probléma, mert csak a maltitos csokiktól fájt eddig a hasam. De valamiért ezeknél a csokiknál is ugyanazokat a tüneteket produkálom mintha maltittal lenne édesítve, pedig eritrittel van. Ezért nem értem mi okozhatja a hasfájást :(

2020. febr. 25. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A szafi termékek többsége rengeteg embernek okoz gyomor- és egyéb emésztési problémákat.
2020. febr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nem volt tőle.
2020. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az eritritet szoktad fogyasztani? Pl. sütikbe, kávé,tea...

Ha eddig nem okozott gondot, akkor nem tudom, de ha nem fogyasztottad eddig, akkor szerintem az eritrittel lehet a baj. Vannak akik arra is érzékenyek.

2020. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Szafi peksutemeny lisztkeverekeitol es pudingjaitol faj a hasam, felfuvodok es hasmenesem lesz. Nem tudom hogy miert. Pedig tulzasba se viszem.
2020. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, a reformos termékektől?

Szerintem akkor az abban lévő eritrit miatt lehet. Sokan nem bírják.

2020. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm az eddigi válaszokat!

Az a helyzet, hogy én szoktam eritritet fogyasztani, a kávémba, de még a szafis zabpudingot is így fogyasztom, semmi bajom tőlük. Ezért lővésem sincs h mi más oka lehet, hogy a csokikat nem bírom. De más gyártók édességeit is megkostóltam ami eritrites /pl mogyorókrém / és náluk is jelentkeztek ezek a tünetek:(

2020. márc. 24. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom mi lehet a ludas.

A sima csokiktól nem fájt a hasad?

Mert hallottam már olyat is, hogy ritka,de van aki kifejezetten a kakaóra érzékeny.

2020. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!