Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szolnokon, vagy a környékén,...

Kokohoho kérdése:

Szolnokon, vagy a környékén, hol lehet Napolenky Marlenkát kapni? Mennyire ízlett azoknak akik kóstolták?

Figyelt kérdés
Hónapok óta látom, hogy reklámozzák, de még nem találkoztam vele egyik boltban sem.

2020. febr. 26. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik Tesco, Spar, Lidl, Aldi árulja. Én nagyon szeretem, elég drága az a pár falatnyi adag de nekem megéri. Ha van időm itthon is elkészítem, úgy olcsóbb és majdnem ugyan olyan.
2020. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szolnoki Auschanban van mindenféle Marlenka, kivétel a Napoleonky és eddig sem a Lidl-ben, sem az Aldi-ban, sem a Tesco-ban nem sikerült találkoznom vele. A Spárba ritkán megyek, (dohánykávét csak ott kapok), de most már a Marlenkákra is figyelni fogok.
2020. febr. 29. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!