Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jól sejtem, hogy aki joghurtot...

Jól sejtem, hogy aki joghurtot eszik (már amennyire ezt szilárd értelembe vett élelmiszernek tekintjük), az gyak. Kétpofára tömi magába a BAKTÉRIUMOKAT?

Figyelt kérdés

Tehát a joghurtal baktériumokat eszik fel hatalmas koncentrációban?


Mert ez így egyáltalán nem hangzik túl fényesen!! =/


2020. márc. 5. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor tudd meg, hogy a testedben több baktérium sejt található, mint emberi sejt


sőt nélkülük nem is élnél

2020. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta...baktériumok nélkül nincs emberi élet. Sok hasznos baktérium van. Pl a rostban gazdag étkezés is azért fontos hogy támogassuk a bélben élő baktériumokat vele, amik segítik az emésztésünket.
2020. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Akkor sajtot se egyél se húst meg kB semmit se egyél
2020. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vajon mit szólnál ha megtudnád, hogy egyetlen csepp vízben is átlagosan egy millió baktériumot találsz (nem is beszélve egyéb mikroorganizmusokról), sőt, minden egyes lélegzetvételeddel a levegőből is "kétpofára tömöd magadba" a bacikat?
2020. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg se merem kérdezni, hogy penészes ételekről hallottál-e már, egyesek azt is két pofára tömik magukba. Mint pl camembert sajt, pick téliszalámi...
2020. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó és rossz baktériumok! A bélflóra baktériumok jók! A rosszak, amelyek fertőzést okoznak! Például gennykeltő baktériumok.
2020. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
2es voltam, Ez csak egy troll kérdező...nem is értelmezi a válaszokat csak próbál provokálni, de nem a butasággal kéne kitűnni mert azzal sajnos nem nagyon lehet
2020. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Hú, ennek kicsit olvass utána, nem ártana egy kis biológiát tanulnod. A baktérium nem egyenlő a kórokozóval, vannak ugyanis jótékony, az élethez nélkülözhetetlen baktériumok is.
2020. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Jól sejtem, hogy az IQ szinted nem haladja meg a 70-et?
2020. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rosszul sejted! Ahogy azt is rosszul gondoltátok, hogy provokálni akarok.

Francnak kellett megint jelentgetni engem a modiknak!! >(


Mert megint hova tűntek az ÉN válaszaim?! Megint kitaláltátok, hogy provokáció, azt' töröltettétek azt a meglátást, ami nektek nem tetszett.


Na, EZ egy picit bunkó dolog volt!

2020. márc. 6. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!