Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lidl sajtos pogácsájához...

Lidl sajtos pogácsájához hasonló pogácsa receptet szeretnék?

Figyelt kérdés

Fiaim nagyon szeretik,de most nem járunk sehova egy jó darabig,ezért itthon szeretném elkészíteni nekik.

A Lidl-nem kapható a kedvencük,eddig bárhol vettem,bármilyet csináltam,sosem szerették annyira,mint azt.


2020. márc. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy próbálnám utánozni, hogy bolti leveles tésztát veszek, sajtot szórok a tetejére, felvágom négyzetekre és így megsütöm. De lehet, hogy te ezen már túl vagy. Persze ehhez is bolt kell, de a leveles tészta tovább eláll, mint a kész pogi, így ritkábban is elég elmenni.
2020. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Remek" fagyasztott, előkészített termékeket lehet venni, a saját soha nem lesz olyan.
2020. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj olyat csinálni, bármennyire is szeretik a fiaid. Tele van olyan pálmazsírral, meg egyéb furfangos vegyszerekkel, hogy jobb ha nem tudod, mi van benne...
2020. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.... No, még annál is sokkal drámaibb a helyzet, mint amit az előbb írtam...


[link]


"Összetevők: búzaliszt, ivóvíz, margarin (pálmazsír, ivóvíz, 0,5% étkezési só, emulgeálószerek: zsírsavak mono- és digliceridjeinek citromsav-észterei; étkezési sav: citromsav, nátrium-citrátok; aroma, színezékek: karotinok), 10% sajtos-növényi specialitásos készítmény [50% reszelt sajt, 50% reszelt növényi specialitás (ivóvíz, keményítő, pálmaolaj, zselatin, étkezési só, emulgeálószerek: kalcium-foszfátok, difoszfátok, polifoszfátok; aroma, stabilizátor: xantángumi; tartósítószer: kálium-szorbát; savanyúságot szabályozó anyag: citromsav; színezékek: karotinok; kukoricakeményítő)], kalácsfény (tejfehérje, dextróz, repceolaj, színezékek: kurkumin, kárminsav), sütőélesztő, étkezési só, cukor, sütőszer (búzamalátaliszt, búzaglutén, emulgeálószerek: étkezési zsírsavak mono- és digliceridjeinek mono- és diacetil-borkősav-észterei, lecititnek; stabilizátor: guargumi; cukor, csomósodást és lesülést gátló anyagok: kalcium-foszfátok; lisztkezelő szer: aszkorbinsav), étkezési sav: ecetsav."



Mindezzel szemben egy jó házi pogácsához kell: liszt, vaj, sajt, élesztő és só.


Asszem, egyértelmű a választás... :)

2020. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Ment a zöld kezecske mindenkinek!


Az a növényi specialitás azért nagyon érdekes benne!Meg a színezék...Az vajon minek?

Nyilván a többi nyalánkság se kellene bele,mégis valamiért beleteszik Próbálkozom akkor tovább itthon,hátha...

2020. márc. 18. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült hasonló receptet találni?
2023. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2023. okt. 18. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!