Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Aki előre bevásárolt, kb...

Aki előre bevásárolt, kb mennyi ideig nem kell boltba mennie, mert mindene van? Vagy a tartós élelmiszereket még fel se használjátok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy 2hétre elegendő kaja legyen otthon. Nálunk mindig ennyi van kb. De nem tartogatom, hanem azt esszük, és 2 hét múlva újra bevásárolunk. Rosszul csináljuk?
2020. márc. 20. 10:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Most buksisimit vársz? :) Na vicceltem.

Mi is többet szoktunk egyszerre vásárolni és ne tudd meg milyen pillantásokat kaptunk a járvány előtt jóval...nem szeretünk boltba járni részben ezért is vásároltunk másfél hetente, két hetente.

2020. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

+2 heti legyen.

Mire a felét megeszitek, már legyen ott az új.

2020. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

hát mi kb 10x8 tekercses wcpapirt,30 kiló tészát,sót,pár konzervet,tejport,italport,gabonapelyhet,kb 6 kiló liszt és búzadara is van tartunk itthon jelenleg.

Az akciókba folyamatosan bevásárolunk...

Kb Április 10-ig biztos kitart.

2020. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Biziny egyik napról a másikra bezarjak a boltokat, mind éhen halunk, és nem lesz mivel kitorolni a seggunket.
2020. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 kg lisztünk, 2 liter olajunk, 4 kg búzadaránk és 3 kg zsírunk, 2 kg rizsünk, 1 kg cukrunk van pluszban.

Mi idős emberek vagyunk, egyikünk cukorbeteg, ez a mennyiség nekünk egy félévre is elég. Krumplink 15kg, hagymánk 10kg volt itthon, a kenyerünket a szomszéd fiatal házaspár szerzi be, amikor az övéket is veszik. Nem járkálunk ki, pedig olyan településen élünk, ahol még nem regisztráltak fertőzést.

2020. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
80 tekercs wc papírral mit kezdtek? Komolyan kérdezem. Mi is vettünk hétvégén, mert már csak 3 tekercs volt, de a +16-tal elleszünk egy ideig. A 30 kiló tésztáról nem is beszélve.
2020. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam van mindenből +1 zacskó. Lisztből is és cukorból is vettem 1-1kg-t. Ez nálunk elég kb. 1 hónapig, ha nem tovább. Hússal tele a fagyasztó, még télen volt tyúk-, illetve disznóvágát, plusz van 1-2 gyors dolog bent, pl. virsli, nokedli, marhapörkölt stb. Wc papírból is vettem még 1 zacskóval, így van itthon kb. 20 guriga, ez valószínűleg 2 hónapra is elég.

Amiből többet vettem, az zöldségek és tej, mert én 1 hete home officeba vagyok, veszélyeztetett vagyok, így ki sem mozdultam itthonról és 1 hétig biztos nem is fogok.

2020. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A kedves 3as egy igazi elmeroggyant... Gratulálok. Ilyen idiótàk miatt van pànik és hiànycikk kB minden a boltokban... És adnak húst pl 3x annyiért.


Normàlis hàztartásban mindig van plusz mindenből, főleg az alapokból. Liszt, cukor, tészta, rizs, fogkrém, mosószer, betét, alap gyógyszer, pl làzcsillapító.

Nevetséges amit egyesek művelnek... Menj vegyél még vagy 100 guriga wc papírt...

2020. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%

Mi kicsi városi lakásban vagyunk hárman, kb három-négy hétre van elég kaja itthon.


Wc papírt ésszel, csak nagydologhoz használunk, idő az van, kilötybölöd aztán kezet mosol...hívd bidének ha azt jobban beveszi a gyomrod 😂.


Barátnőm gyereke beteg lett még hóelején, ők azóta be vannak zárva, ők már minden után csak mosakszanak.

Slozipapper nélkül van élet, kaja nélkül nincs.😏

2020. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt a vécépapír felváráslási mizériát én sem értem. Már csak 2 tekercs van itthon, de napok óta hiány. Most majd én is vegyek 2-3x16-os gurigás csomagot, hogy ne azt kelljen lesnem, mikor lesz újra a boltunkban? Akkor meg engem néznek harácsolónak, hogy nna, ez a bunkó megveszi az összeset. Nem fogok, de ördögi kör.
2020. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!