Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Budapesten (Pesten) lehet még...

Budapesten (Pesten) lehet még valahol sertés/marhahúst kapni? Ha igen, melyik hálózatban?

Figyelt kérdés
Nem egy adott üzletre gondolok, mert azt csak az tudná, aki éppen benne van, vagy pár perce jött el onnan. És azt is tudom, nagyon nagy eltérések lehetnek.
2020. márc. 20. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap a Sparban. Folyamatosan töltik.
2020. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Minimalizálni akarom a vásárlások idejét, gyakoriságát, de ahol tegnap jártam, semmi hús, semmi zöldség és gyümölcs. Spájzolni nem akarok, csak észszerű mennyiséget venni.
2020. márc. 20. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatom szerint az Aldi/Lidl legalább 2-3x tölti naponta a húsospultokat! Az elmúlt napokban én többször is vettem (idős rokonnak is kellett vinnem), 7-kor nyitnak, 8 körül még nagyon nagy volt a választék.
2020. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Lövölde téri Lidlben ma dél körül tele volt a húsos hűtő. Két utcával arrébb a Sparban meg sorban álltak az emberek húsért xD
2020. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap este, zárás előtt 10 perccel a Budafoki piac nagyobbik hentese (bejárattól jobbra) TELE VOLT friss hússal. Az egész hűtőpultban hatalmas választék vol.t
2020. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!