Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Aki netről rendel élelmiszert...

Aki netről rendel élelmiszert honnan szokott és mennyi napon belül küldik?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a 3 éves fiammal és párom este 6ig dolgozik, addigra kifosszák a boltokat. Gyerekkel nem akarok boltba menni, de nem is tudom kire bízni így gondoltam erre.

2020. márc. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a dolgot. Április közepéig nincs kiszállítás egyik cégnél sem. Már amelyiknek még működik a honlapján ez a funkció.
2020. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy pár oldalt most megnéztem, sajnos igazad van.
2020. márc. 20. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy szomszéd, aki segítsen? Illetve nézz szét a Facebookon, csomó önkéntest találni, akik most ilyenben segítenek.
2020. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Az etel.hu-rol szoktam altalaban rendelni es ugy kb. 30 nap a kiszallitas
2020. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Idősek laknak erre, nemrég költöztünk ide. Egy héten egyszer eljön anyukám és addig elmegyek a boltba vagy néha előbb végez a párom és akkor elmegy ő de például tegnap egy darab hús se volt Lidlben este 6kor. Én meg ha gyerekkel bemegyek a pékségbe vagy akárhova úgy néznek rám mint a véres rongyra. De ha egyszer nem tudom még oldani mit kéne csinálnom hagyjam otthon a 3 évest egyedül vagy hogy gondolják. Se oviba ne menjen se nagyszülő ne vigyázzon rá se boltba ne vigyem
2020. márc. 20. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz helyzet, és átérzem. Én egyedül vagyok, és el tudok menni ugyan vásárolni, de hidd el, napközben sem sokkal jobb a helyzet a boltokban. Félkész kaják, konzervek már nincsenek. Én meg nem tudok főzni, kénytelen lennék ilyeneket enni. Ha lenne. Sütni tudok, de valóban, hús sem nagyon van. Nyolc napi kajám van, ma nem akartam mást venni, csak egy 400 grammos töltöttkáposzta konzervet. Másodszorra kerestem a héten, nem volt, sőt, kevesebb konzerv volt, mint előtte. Akartam venni egy 250 grammos tortellinit. Nem volt. Azt harmadszorra kerestem a héten. Mondom veszek két szelet húst, megsütöm. Hát az sem volt. És nem egy helyen, három helyen próbálkoztam. De van ám itt egy-két kretén a Gyakorin, akik szerint tele vannak a boltok.
2020. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!