Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Titeket mennyiben befolyásol...

Titeket mennyiben befolyásol a vásárlásnál, ha például egy étolaj kupakja nem úgy nyílik/záródik, mint ahogy nektek tetszik?

Figyelt kérdés
De itt kérdezhetném a tejet, vagy bármi mást is.
2020. márc. 21. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem még ilyen probléma sose jutott eszembe, azt veszem ami izlik, nem a kupak alapján döntök
2020. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Ha van normalis, akkor inkabb azt veszem ki helyette
2020. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
87%
Nem a nyitási módszer érdekel, hanem ami benne van. Bár a sima csavarosat jobban szeretem, mint ahol még van egy extra lehúzós műanyag is. Bár utóbbi talán jobban zár. Csak nyitásnál szeret kicsit fröcskölni. Ennek ellenére most is ebből van 4 dobozzal.
2020. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

Kozepes szinten. Ha ugyanaz a minoseg pl ket tej, akkor a normalisan nyithatot / zarhatot veszem. De alapvetoen fontosabb maga a termek, mint a csomagolas, bar altalanossagban ugy vettem eszre, a jobb termek jobb csomagolasban is van, mint egy olcsobb, gagyibb valtozat.

(Pl ketchupoknal a dragabb ami finom is, cseppmentes kupakkal van, az olcso valtozatok meg nem.)

2020. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ketchupnál nemrég álltunk át a cseppmentes kupakra az univernél. A ketchup attól ugyanaz volt előtte is.
2020. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk én pasiból vagyok lehet, hogy emiatt kicsit másképp működöm.

Engem az is idegesít, ha egy fűszeres tasakon túl magasan van a felirat.

Amikor felvágom a tasakot és visszahajtom a tetejét, mikor nincs használatban és ez a visszahajtás letakarja a feliratot.

Sokszor van, hogy újra vissza kell hajtanom, hogy lássam a feliratot. Inkább olyat veszek, amivel nincs ilyen problémám.

2020. márc. 21. 21:35
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon, ugyanis ha ilyeneken kezdenék agyalni, már nyúlnék is a kötélért.
2020. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én nagyon sokat foglalkozom a praktikussággal.

Szeretem, ha valamit gyorsan lehet használatba venni és kerülöm, ami rabolja az időmet.

Ha az étolajnak olyan kupakja van, amit le kell tekernem és alatta ott van egy feltéphető valami, akkor azt nem szívesen veszem meg, mert például egy ilyennél kell egy vékony női ujj, amivel fel lehet szakítani. Az én ujjam nem fér bele.

Igaz, hogy egy fakanál nyelével bele tudok nyúlni a hurokba, de néha sikerül elszakítani.

Vitamin pezsgőtablettát olyat vásárolok, amin egy külön, könnyen lehúzható címke van, mert a kiürült műanyag dobozban a műhelyben tök jó dolgokat tudok tárolni és jól feliratozható a doboz. Egy a dobozra fixen nyomtatott szövegezés zavaró ilyenkor.

Szegény gyártók, ha tudnák, hogy mi mindenre nem figyel a pasi vásárló ?

:)

2020. márc. 21. 22:04
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
Mármint úgy érted, az Asperger szindrómás vásárló. És ezzel nem bántani akarlak, de tényleg eléggé beleillik a képbe, amit leírtál.
2020. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

"Engem az is idegesít, ha egy fűszeres tasakon túl magasan van a felirat.

Amikor felvágom a tasakot és visszahajtom a tetejét, mikor nincs használatban és ez a visszahajtás letakarja a feliratot."

Bontsd fel az alján. Tudom, hogy idegesítő, hogy fejjel lefelé lesz rajta a felirat, de legalább látszik.

2020. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!