Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Pizza forte, , tenger...

A Pizza forte, , tenger gyümölcsei" nevű pizzája tényleg veszélyes?

Figyelt kérdés
Anyum szerint nagyon veszelyes mert tengeri dolgok vannak benne(???) ez igaz?

2020. márc. 25. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Egyik tenger gyümölcse se egészaéges ma már, ha sokat eszel. A tengerek szennyezettek, tele szeméttel. Kis mennyiségben csak az arta allergiásakra veszélyes. Én szeretem,de évente max.egyszer eszek tengeri herkentyűt. Egyrészt drága,másreszt amit előbb leírtam.
2020. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

A tengeri dolgok a pizza tetején igen veszélyesek!


Nemrég tengeri herkentyűs pizzát kértem egy pizzériában, és a feltétben találtam egy darab U-Bootot.

2020. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Mitől lenne veszélyes, de komolyan? Én mondjuk nem szeretem a tengeri herkentyűket, de akkor tengeri halat sem szabad enni?
2020. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

3as

Nézz utána kicsit a neten,hogy miért nem ajánlatos. A tengeri halakat sem. De mégegyszer mondom,mértékkel! Én is eszek időnként. Gratula,ha emiatt lepontoztatok.

2020. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ,ha allergiás vagy rá
2020. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A higanytartalom felemlegetése baromság, Magyarországon senki nem eszik annyi tengeri dolgot, hogy veszély fenyegetné emiatt. Én azt tapasztalom, hogy tenger gyümölcsei miatt azért szoktak aggódni, mert könnyen romlik, ha nem megfelelően tárolták, és könnyen gyomorrontást okozhat.
2020. márc. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!