Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti melyik növényi tejet...

Ti melyik növényi tejet szeretitek jobban és melyik márkát vásároljátok?

Figyelt kérdés

Én eddig az Alpro mandulaitalt, kókuszitalt, mogyoróitalt, mandula-kókuszital keveréket és a csokis kókuszitalt kóstoltam.


Esetleg a kesudiós, zabos, szójás és a rizsesről vélemény? Érdemes kipróbálni őket?


Illetve, aki nem az ALpro márkát vásárolja, akkor az melyiket issza és azokból melyik ízlett a legjobban?



2020. márc. 27. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az alprot én is szeretem, de nagyon drága, úgyhogy azt max akkor veszem, ha akciós

a joya is elég jó, kicsit olcsóbb és ízre meg egész hasonló (ebből a mandulát meg a kókuszt próbáltam és mindkettő finom)

ha spórolni akarok rajta, akkor a happy day növényi tejét veszem


a kesudiós alprot próbáltam és bár önmagában elég erős íze van, ha olyanba teszed ami elnyomja az ízét, akkor jó, mert amúgy a többi tejnél egy picit sűrűbb, krémesebb az állaga

ilyen célra már vettem újra

a zabosat csak egyszer próbáltam és magában (müzlihez) nem ízlett, de turmixban teljesen jó az is, ott már úgyse érződik ki

a csokis meg vaníliás ízesítésűek nekem nem ízlettek, de hát kinek mi

2020. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is Alpro szokott lenni. Kokuszos vagy mandulas. Nekem gyakorlatilag mindegy milyen, baratnomnek a kokuszos a szimpatikusabb.
2020. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Alpro tejek közül a rizs (vaníliás ízben is van), a kesudió és a szója a kedvenc.
2020. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!