Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem féltek megenni a konzervgo...

Nem féltek megenni a konzervgombát?

Figyelt kérdés
úgy értem, azt ki ellenőrzi? Biztos van ilyen, de tényleg 100% ig biztonságos?
2020. máj. 15. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint arra gondolsz, hogy nem kerül-e bele mondjuk gyilkos galoca?


Nem kerül. Nem erdőben szedik ezeket a gombákat, hanem külön termesztik őket és pl csak csiperke spórát, gombaföldet használnak. Oda nem kerül be sem gyilkos, sem mérgező, sem semmilyen másik gombafaj.

Teljesen biztonságos a konzerv.

2020. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hittem erdőben szedik:)
2020. máj. 15. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 😄
2020. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
jaj de cuki vagy :D azt a csiperkét nem találod meg az erdőben, amit termesztőházakban termesztenek. amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, én nem eszek konzerv gombát, mert indokolatlanul magas a sótartalma.
2020. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, remélem, 10évesnél fiatalabb vagy... :) :)


Ha erdei gomba lenne, akkor legalább 5x ennyibe kerülne az a konzerv!

2020. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Lehet attol fel, mert a legtobb gomba konzerv kinai (?).
2020. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsággal megenném, de soha nem használok konzerv gombát, mert már vettem és nagyon "nemjó". Nekem nem ízlik. Frisset veszek mindig, max. fél kilós dobozosat. Inkább szánok rá időt a feldolgozásával, de a konzervesnek se íze, se bűze. Borsóval, babbal, kukoricával,stb. nincs gondom, de a folyadékban álló konzervgomba nekem nemgyerebe.
2020. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mo csiperkegombából speciel pont önellátó, így az import mennyisége a piacon elenyésző. Kínából főleg nem éri meg idehozni, akkor már inkább Lengyelországból importálnánk, az közelebb van, és Európában ott a legolcsóbb a csiperke kilója (nagyker ár)
2020. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!