Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Eperszedés Szedd magad!...

Eperszedés Szedd magad! esetén szedés közben enni is lehet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Persze, amennyit akarsz annyit eszel.
2020. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
persze.
2020. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen lehet enni is .
2020. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem zavar hogy nincs megmosva es a tragyazott epret tolod az arcodba, nyilvan. Kulturember mondjuk kifizeti elobb, aztan zabal, de nem vagyunk egyformak...
2020. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Én eléggé bunkóságnak tartom hogy telezabálod magad mielőtt kifizetted volna, másnak munkája volt vele. Nem rád célzok, de a magyaroknak ez az INGYEN ez valami berögződés..
2020. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, hogyne! Ha viszel magaddal szendvicset, akkor azt. Különben csak ugyanolyan lopás, mintha a szupermarketben megennél egy kiflit, sütit, akármit.
2020. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően egyetértek azzal, hogy bunkóság meg lopás DE én ahány "szedd magad" hirdetéssel találkoztam (igaz nem trágyázott eperről, hanem sárgabarackról, almáról volt szó), ott minden esetben azt írták, hogy szedés közben szabadon lehet enni.
2020. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
#7: ha a tulajdonos ajanlja fel, az az o dolga. Ha a kedves 'vevo' helybol azzal a szandekkal megy oda, hogy most aztan jol teletomi magat ingyer' es kozben szed masfel kilot amit talan ki is fizet, az meg siman tahosag.
2020. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

A '90-es években amikor elindult a szedd magad mozgalom, úgy hirdették hogy gyere szedd és kóstold, ehetsz közben belőle.

Manapság nemigen esznek belőle mosatlanul, de attól még a lehetőség ugyanúgy adott, soha nem volt ez tahóság, így hirdették.

Egyébként meg rohadtul nem olcsóbb mint árusnál a piacon vagy boltban, miközben veled fizettetik ki a k magas szállítási ktg t, hogy te kiaitózol oda a saját kontódon és leszeded, nekik ez 0 ktg szállításban, 0 ktg csomagolásban, 0 ktg szedési órabérben, 0 ktg helypénz.


És akkor kb 10%-al olcsóbb mint bárhol máshol ahol árusnál.


Szerintem nem kell ezt tovább magyarázni hogy miért azzal csábítják ki a népet, hogy ehetsz is ingyen közben.

Rohadtul megéri nekik ebben a formában árulni, óriási haszonnal.

Ez mellett nulla amit ott fogyasztanak, teljes mértékben bele van kalkulálva az árba.


Mindenki nyugodtan ehet, az is ki van fizetve a többivel!

2020. máj. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Termelője válogatja. Van, ahol igen, van, ahol nem. Kérdezzétek meg előtte, az a biztos. Egyet én mindenképp megkóstolnék előtte, hogy mégis milyet szedek és veszek meg.
2020. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!