Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vettünk jó minőségű étcsokit...

Vettünk jó minőségű étcsokit a kocsiban sajnos megolvadt ebben a kánikulában. Beraktuk a hűtőbe így megdermedt, de olyan fehér színű lett attól még ehető ?

Figyelt kérdés

#Megolvadt étcsoki ehető ?
2020. júl. 8. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehető,baja nem lett tőle, de szerintem olyankor kicsit más lesz az íze is. Az állaga megváltozik, lehet, hogy csak attól tűnik másnak.
2020. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2020. júl. 8. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ehető, csak kicsapódott a kakaóvaj.
2020. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2020. júl. 10. 23:20
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók ! Mivel így ehetetlen volt a csoki, olyan szürke , darabos és nem jó íze volt ! Úgy gondoltam, hogy csinálok belőle bon-bont. Vízgőz fölött felmelegítettem, és állandóan kevergettem, tettem bele egy kávéskanál étolajat mikor már jó folyékony és gyönyörű színe volt, le vettem a vízgőzről és tovább kevergettem állandóan, míg le nem hűlt, de még folyékony volt

/ állítólag ez a temperálás / majd mivel semmi felszerelésem nem volt a bon-bon készítéshez, egy üres bonbonos doboz belsejébe lévő formába öntöttem a csokimázt, és beraktam a hűtőbe ! 30 perc múlva kivettem a hűtőből megforditottam a formát megütögettem egy konyharuhára és gyönyörüen ki potyogtak a gyönyörű bon-bonok ! Megkóstoltam és isteni finom íze volt. Az állaga is nagyon jó volt , és gyönyörű szép fényes és sötét barna 70%-os csoki volt, és kandírozott málna volt benne ! Szépen beletettem a formával együtt egy bonbonos dobozba, és lett egy doboz finom bonbonom, az ehetetlen csoki helyett ! Gondoltam megosztom veletek , ha valaki így jár próbálja ki !

2020. aug. 9. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Le vettem... ki potyogtak. 😆
2021. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!