Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az elmúlt 20 során összementek...

Az elmúlt 20 során összementek a Magnum jégkrémek vagy csak én nőttem fel?

Figyelt kérdés

Anno gyerekként mindig ez volt a nagy méretű nyugati gyártmányú jégkrém, sokkal bőségesebb adag mint a talán szlovák másik gagyibb márka termékei.


Sok év után vettem egyet próbaképp, és rá kellett döbbennem, hogy kifejezetten kicsi ez az adag amellett hogy továbbra is pofátlanul drága (mindig is az volt).


2020. aug. 13. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy mondod c-c Igen.
2020. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, én gyerekként szerettem a magnumot, és sose éreztem, hogy olyan hatalmas lenne. Most, felnőttként viszont jobban esnek a kisebb jégkrémek, a magnum túl nagy lett. Hogy objektíve változott-e a mérete - hát, ezek után fogalmam sincs.
2020. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kisebb lett. Múltkor vettem egyet, mert nagyon megkívántam, de sztem utoljára kb 10-15 eve ehettem. Mikor kibontottam, kerestem a csomagolásban a fagyit... sokkal, de sokkal kisebb lett, mind hosszúságában, mind szélességében, és régen vastagabb volt a csoki is rajta. Úgyhogy óriási csalódás volt, számomra a lidl sajátmárkás fagyija hozza azt a régi magnum filinget, bár nincs annyira finom sajnos :(
2020. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is kisebb, és most már valami mű csokiborítása van. Tudjátok, mint a Boci, régen finom olvadós volt, most meg olyan fényes és morzsálódó... Mint régen a nugát, meg ezek a tejbevonómassza-mikulások. Borzasztó.


Vegyetek helyette Kinget! Igaz, kb. ugyanannyiba kerül, mint a Magnum, de talán nagyobb, több ízben kapható és nagyon finom.

2020. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
A King az tényleg finom!
2020. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, miért olyan drága a Magnum, ha olyan tömör rajta a csokibevonat, hogy el se lehet harapni. Lehet, hogy pont ezért LoL. Nem az én ízlésem.
2020. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Régen(kb. 20 évvel ezelőtt)jogosan nevezhettük MAGNUM-nak. Magnum = nagy. Akkoriban, ha éhes volt az ember és megevett egy ilyen jégkrémet, jól is lehetett vele lakni. Hosszabb, vastagabb volt és a szélei is párhuzamosak voltak. Manapság sokkal rövidebb, vékonyabb és csúcsosabban végződik. Szélei nem párhuzamosak. Egyszóval mindenféleképpen kisebb lett.
2023. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!