Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csiperke gomba meddig áll el...

Csiperke gomba meddig áll el hűtőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma kicsit meghajtott engem a tegnapi kaja és csiperkés paprikás tésztát ettem. (Jó magában se könnyű kaja)

De kérdeztem anyósom, hogy mikori volt a gomba. Azt mondta kb. 2 hete volt meg a hűtőben, de frissen vette piacon és annak nem lehetett baja.

Én vágtam fel tegnap este, nyálkás nem volt, de már kicsit szivacsosabb, "gumisabb" volt mikor vágtam fel. Főleg az tönkje, mikor vágtam le.

Szerintetek?



2020. szept. 11. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Gombás ételt nem igazán szabad hűtőzni .
2020. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a főzött kaja volt hűtőzve, maga a csiperke felhasználás előtt
2020. szept. 11. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy hétnél tovább tuti nem merném tárolni. még annyit is neccesen
2020. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A gomba hagyma kombó eleve pucol mondjuk, de én se vagyok biztos benne így, hogy még jó volt akkor az a gomba..

Ha utánaolvastam is max 1 hetet írnak neki.

2020. szept. 11. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
2 hét???? 3-4 nap után kuka. Biztos nem enném meg, nem ér annyit, hogy beteg legyek tőle.
2020. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor asszem megvan a ludas!

Én meg már megijedtem mi van, mert ételérzékeny vagyok(tejre ) de mióta tartom a diétát már jobban voltam, de tegnap is ment hasam egy fűszeres kaja után és azt hittem velem van valami baj, de akkor ezért simán nem eshetett jól ez a kaja..

Remélem kiürül aztán nem lesz gáz. Reggel tuti fix hogy ez jött ki..

2020. szept. 11. 12:19
 7/9 anonim válasza:
100%

:D aranyos hogy így aggódsz, nem szabad nyugi!

A gomba eleve egy nehezen emészthető étel, a hagyma is tud hajtani. Meg ha nem volt friss a gomba, főleg. Nincs baj nem esett jól.

2020. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Igyál egy felest és jobb lesz. (Persze csak ha már nem dolgozol.)
2020. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem rendszeresen szar lesz a hasam ilyen gomba hagyma kombóktól, meg a fűszeres kajától. Kiürül majd, ne egyél ilyeneket ha nem bírod:D
2020. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!