Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet valahol puha, ruganyos...

Lehet valahol puha, ruganyos toast kenyeret venni?

Figyelt kérdés
Angliában egy csomó féle tök jó toast kenyeret lehet kapni, pl a Warburtons baromi jó. De Magyarországon olyanok a toast kenyerek mintha morzsákból gyúrták volna össze és amint hozzáér az ember elszakad. Nem elég puha, nem elég ruganyos, nincs jó íze stb. Nincs valami bolt, lidl, aldi vagy valami ahol van jó kenyér? Tescoban nem találtam, jó mondjuk nem is próbáltam az összeset de nem is akarom.
2020. okt. 11. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ceres vajas-toast egesz jo. Szerintem olyan helyen vegyel ahol fogy is a toast kenyer, mert szerintem ha friss a kenyer akkor eleg jo szokott lenni.
2020. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Nekem a Mcennedy jött be. LIDL

Roberto a Tesco-nál.Ehhez gazdag feleség kell.

2020. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lidl-ben nem találtam ilyet de majd körülnézek megint, remélem lesz. Köszi!
2020. okt. 11. 22:12
 4/8 anonim válasza:
szia! teszkós vajas szerintem valami mennyei finom!
2020. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%
Valaszolni nem tudok de itt Angliaban tenyleg nagyon jok a toast kenyerek, meg toastolas nelkul is meg tudom enni oket, az ottohniak meg undoritoak
2020. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%
Esküszöm a sparos occsó 170 ftos a legjobb. Az tényleg puha. De csak a sima. A korpás abból is morzsás. Illetve a Lidl-ben a Rivercote Butter azt hiszem ez a neve de már rég vettünk ilyet. Inkább a Sparban szoktunk venni ilyet amióta felfedeztük
2020. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
83%
+1 szavazat a Spar S-budget toast kenyérre.
2020. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Lidl Mcannedy volt nekem is a hatalmas kedvencem, de már évek-óta nem kapni... Mindig így járok amúgy, megszeretek valamit és leveszik a kínálatból. Ehelyett berakták a 300g-os magvas fajtát, az se rossz, de a sima sokkal jobb volt, azóta se találtam hasonlót.
2020. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!