Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik multi áruházláncnak...

Melyik multi áruházláncnak vannak a legjobb sajátmárkás termékei?

Figyelt kérdés
Intersparban és Tescoban szoktam vásárolni, de sok jót hallottam az ALDI-ról és a LIDL-ről is főleg tartós élelmiszerek tekintetében.
2020. okt. 23. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Én a Spart szeretem a legjobban. Imádom a saját márkás termékeiket, mert nemcsak olcsók, de jó minőségűek is. :)
2020. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a lidlnek
2020. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lidlre szavazok. SPAR-ba nem járok, egy év alatt ötször vettem náluk büdös (konkrétan dög szagú) húst.
2020. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Az Aldival mi meg vagyunk elégedve, Lidlbe nem nagyon járunk, ott nem tudom milyen. Sparban már mi is kifogtunk romlott húst. :/
2020. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Lidl

Penny is jó de ott nem minden!!

2020. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Némi tapasztalatszerzés után több boltba járok, és saját márkás termékből mást-mást veszek egyik és másik helyen. Az aldinak elég jó minőségűek a saját márkás termékei. Sparban is van egy-két tartós dolog, ami jó, de nagyon igaz, hogy húst ott lehetőleg kerülni kell, beleértve a grillpultját is, és a zöldségrészlege sem az igazi. Maximum krumplit, almát, hagymát és banánt szoktam ott venni.
2020. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Látom, a húsokkal más is járt pórul a SPAR-ban.

Ami fura, hogy soha, de sooha nem vettem még sehol büdös húst, csak a SPAR-ban, holott a húsos, felvágottas, de még a sajtos pultja is messze a leggusztusosabb, a legtisztábbnak kinéző... Mégis...

2020. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Azért valamit tudjatok:

Sajátmárkás = sajátként eladott márkás.

Pl. hasonlítsátok össze a Pick szalámit a Karáttal. Konkrétan még az összetevők is ugyanazok, nem csak a gyártó. A Pick eladja nekik a sajátjukat olcsón, közben megy pár darab a boltokba is. Az ember mit lát? Kéne szalámi, az egyik 1.800/kg, a másik 4.500/kg. Nyilván az olcsóbbat veszi (ami ugyanúgy Pick), és igaz, hogy így a drága megmarad, de ők már az olcsót is eladták a boltnak. Remélem követhető. A drága márkák azért vannak a boltokban, hogy ahhoz képest ne találd drágának az olcsóbbat.

2020. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

#8

Igazat adok, de kifejtenéd pontosan? 1800.- / kg áron már semmilyen Pick terméket nem találsz, még párizsit sem!

A téli szalámi is kb a duplájába kerül mint amit említesz. Mire gondoltál konkrétan?

2020. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Én a lidlben akadtam már beletöbbször büdös húsba. Vákuum csomagoltat már nem is veszek ott. A Sparral nem volt eddig ilyen problémám. Még a leakciózott húsokkal sem.

A kérdésre a Spar sajátmárkás termékeit szeretem

2020. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!