Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Volt valami olyan élelmiszerip...

Volt valami olyan élelmiszeripari termék (márkanév nélkül), amivel olyan kellemetlen tapasztalatot szereztél, hogy soha többet nem vettél olyat?

Figyelt kérdés

Nekem pl. egy szendvicskrém, ami alighanem állott lehetett, mert vastagon állt a tetején a zsír, gusztustalan látványt nyújtott. Illetve egy előregyártott dobozos krumplisaláta, amitől durva hasfájásom lett. Egyik terméket sem vettem meg többet.

Nálad van hasonló “kegyvesztett” termék?



#étel #élelmiszer #elkerülés #rossztapasztalat
2020. okt. 26. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

gorogdinnye


gyerekkoromban egyszer ettem … aztán jol ki is hanytam … olyan ronda volt ami kijott belolem, hogy soha tobbe ra sem tudtam nezni

2020. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hirhedt Mese kockasajt. Óriási csalódás volt, pedig sokáig ácsingóztam utána. Gyermekkori tanulság.
2020. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem egy trendi Ice teát. Valami ki volt ülve a palack oldalára. Írtam a gyártónak majd nagyon korrekt módon kezelték a dolgot. Még egy 10-es packot is kaptam tőlük kárpótlásul. Viszont hiába inkább oda adtam a munkatársaimnak annyira negatív volt az élmény.
2020. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sparos tálcás csirkecomb. 3-ból 3x romlott volt, bőven szav.időn belül. Gallicopos 400g os vákuumcsomagolt pulykamellfilé, szintén szavidőn belül szintén romlott. Pedig hűtőtáskával, jégakkuval vittem haza. Azóta ezeket nem veszem.

Coca-Cola termékek( kinley gyömbér, sprite, Cappyk), Márka üdítő, amióta édesítőszerekkel készülnek cukor helyett nem veszem meg őket, mert nagyon gejles, túl édes utóízük lett.

2020. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!