Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Pringles megéri az árát?...

A Pringles megéri az árát? Jobb mint a Lays, Chio, stb zacskós chipsek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, megéri, jobb az íze
Nem éri meg, rosszabb az íze
Ugyanolyan, nincs különbség
73 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem jobb. Bár én csak a sima sósat eszem meg mindegyik fajtából. A Pringles vastagabb és van egy fura mellékíze.
2020. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem jobb főleg amennyivel drágább
2020. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
97%

Imádom a Pringles-t, mert az valahogy sokkal telítőbb, mint a többi zacskós chips. A Hot-Spicy a kedvencem.

Viszont Én a Lays ChiliLime-ra esküszöm.

Úgy vagyok vele, hogy jó néha ez is, néha az is.

2020. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3: nekem is a chili lime-os Lays a kedvencem! :D
2020. dec. 1. 19:00
 5/20 anonim válasza:
91%
Tudjuk mi, hogy mi a jó :D
2020. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan dragaljak, de ha megnézzük a gramm/ft arányt, nem drágább, mint a Lays.

Amúgy mindkettő jó.

A Ketchup Pringles az egyik király, a másik a Lays sajtos csípős.

2020. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a különbség, hogy a Pringles nem egy sima krumpliszelet, hanem formázott krumplimassza. A Lay's-en meg a Chio-n látod a krumpliszelet erezetét, a Pringles meg masszából van összetapasztva, emiatt vastagabb és még "műbb" mint a sima chips, minden szelet egyforma :D

Egy akármilyen ízért nem adnék ki érte annyit amennyit elkérnek érte, csak ecetes-sósat szoktam néha rendelni, mert Magyarországon egyik márka sem forgalmaz ecetes chipset sajnos.

2020. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon rossz íze van a Pringles-nek, ahogy előttem írták, ez csak ilyen formázott, drága massza. Most lehet én vagyok alpári, de az ugyanilyen masszás Tesco meg Spar sajátmárkás chipsek finomabbak és feleannyiba kerülnek. A tescoé az annyira finom volt régebben. Aztán megváltozott a doboza meg az egész íze, nagyon pocsék lett. A sparos egy fokkal jobb ízű. De abban igazad van, hogy jobban eltelítenek, több is bennük a cucc. Ezért szerettem a tescósat, amíg meg nem változtatták.
2020. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Néhányszor ettem Pringlest, finom, nincs vele baj, de nem mondanám, hogy jobb, mint a többi márka, számomra kb. egy szint.


#7-nek:

A Tescoban lehet kapni ecetes-sós chipset, azt hiszem a Tesco saját márkás terméke :)

2020. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem éri meg. Én személy szerint utálom. Nálam a Chio hagymás-tejfölöse az örök favorit.
2020. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!