Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pattogatott kukoricából...

Pattogatott kukoricából milyen édességet lehetne kreálni?

Figyelt kérdés
Általában sósan eszik ezt a csemegét, a boltokban is többnyire így kerül már forgalomba, de természetesen bezserezhető sózatlan formában is. Úgy ahogyan a puffasztott búzát - csokító hmmm, nyami - , ezt is fel lehetne hazsnálni különféle édességekben. Milyen ötleteitek vannak ezzel kapcsolatban? Pl somlói galuskában helyettesíthetné a babapiskótát.

2020. dec. 12. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Karamellás popcorn
2020. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én csokival bevont pattogatott kukoricát kóstoltam már, illetve karamellásat. A kókuszossal fenntartásaim voltak. Videóban láttam olyat, hogy Skittles-el keverve pattogtatták ki, de én alapból utálom a Skittles-t, szóval kihagyom. Illetve pattogatott kukorica ízű Tic Tac-ot ettem már. Annyira rossz, hogy majdnem jó.

Szerintem helyettesíteni csak ízre/állagra hasonló dolgot lehetne vele, mondjuk olyan puffasztott rízs szerű dolgot el tudnék vele képzelni.

2020. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pattogatott kukorica egy lapos edénybe, és leölteni olvadt tejcsokival, majd ha megszilárdul, akkor hamm-hamm befalni...
2020. dec. 13. 00:04
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Karamellával verhetetlen a sós popcorn. Szóval abból érdemes lenne kiindulni. Nem tudok sütni, de valami tortaformával, karamellakrémmel, csokival lehetne variálni.
2020. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
Csokis popcorn.
2020. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
chiliporral már próbáltam, de az nagyon csípett, viszont csöppet sem volt édes, talán csokis csiliöntettel lehetne valamit kezdeni
2020. dec. 13. 00:15
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Karamellas cheesecake, a tetejen karamellas popcorn-al megszorva! Nekem az egyik kedvenc desszertem.
2020. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Karamellizált pattogatott kukoricát.
2020. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!