Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kolbászt hogy szállítsam vonaton?

Kolbászt hogy szállítsam vonaton?

Figyelt kérdés
Lesz egy hosszabb utam (5 óra, félúton egy másfél órás átszállási szünet), és kellene kolbászt vinnem a bőröndömben, és sajnos nincs hűtőtáskám. Hogy szállítsam, hogy ne legyen baja? Vagy ilyen hideg időben nem lesz baja, ha 2-szer 2,5 órát a vonaton van? Illetve elég csak bezacskózni?

2020. dec. 16. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz baja.

Ha hidegebben szeretnéd tudni akkor akaszd fel a kocsi végébe, ott hidegebb van.

Úgy csomagold be, hogy ne legyen koszos :D

Az illata úgyis ki fog érződni, de az nem baj, visznek az emberek mindent a vonaton, engem nem szokott zavarni a kajaszag - csak ha éhes vagyok :D

2020. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne is a bőröndömben legyen, hanem külön egy másik kis táskában vagy szatyorban?
2020. dec. 16. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj, hogy kint hideg van, az jó is neki. De a vonaton van néha olyan fűtés, hogy 26-30 fok is lazán van. Volt már mikor pólóban folyt rólam a víz és lehúztam az ablakot is, mert nem lehetett bírni. Olyankor mire megérkezel a kolbásszal, már a zsírja ki is sül.

Valami könnyedebb hűtőtáska lehet nem ártana, nem olyan drágák és csak egyszer kell megvenni, utána má nem kér enni, ha meg ilyen akciód lenne megint akkor van valami hűtőtáskád.

(Régebben a pennyben is volt ilyen szatyorhoz hasonló hűtőtáska, talán 500ft volt, mostanság nem jártam arra, egy próbát megérne. Ha úgy van az erre a célra első osztályú)

2020. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ne a bőröndbe tedd ha kiakasztod a kocsi végébe.


Vagy tényleg ez a hűtőtasak is jó ötlet.

Esetleg még azt is megcsinálhatod, hogy berakod zacskóba, hogy ne kolbászozzon össze mindent, raksz mellé egy 2 literes kólát totál lefagyasztva, vagy amit amúgyis meginnál és ezt betekered fürdőlepedőbe. Ez a módszer még nyáron is kivírja 2-3 óráig hidegen.

2020. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor veszek hűtőtasakot!
2020. dec. 16. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jegakku? Az is megoldas lehet.


[link]

2020. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ezért írtam az üdítőt!

Ha csak egyszer kell akkor felesleges kégakkut venni.

Betesz egy nagy kólát, vagy ásványvizet, vagy sört lefagysztva a tatyóba, aztán amikor odaért akkor megisszák

2020. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!